Account Manager pro veřejnou správu (m/ž)

Praha
Chcete se stát dobrým obchodníkem? Mít stálé portfolio zákazníků, se kterými můžete tvořit obchodní vazby? Navíc portfolio významných zákazníků veřejné správy? Hledáme obchodníky, kterým záleží na dlouhodobých vztazích se zákazníky.
Proč zrovna O2?
  • Budete spolupracovat se zákazníky z veřejné správy. Ta si vybírá jen ty nejlepší partnery a těmi jsme právě my.
  • Získáte svoje portfolio zákazníků a budete prodávat ty nejmodernější technologie a udržovat stávající služby.
  • Čeká na vás super tým, kde je zábava. Chcete se k nám přidat?
  • Co Vás čeká?

  • Stanete se primární odpovědnou osobou za svěřené zákazníky
  • Vaší hlavní pracovní náplní bude pravidelný telefonický kontakt se stálým portfoliem zákazníků z veřejné správy
  • Také se budete podílet na budování zisku na svěřeném zákaznickém portfoliu - součástí komunikace se zákazníky je proaktivní konzultativní prodej nových služeb
  • Čeká Vás i účast ve veřejných zakázkách
  • Co u Vás hledáme:

  • Požadujeme, abyste měl/a dobrou úroveň obchodních dovedností
  • Hledáme komunikativního kolegu/yni s přátelským přístupem a schopností týmové práce
  • Využijete i dobrou znalost balíčku MS Office
  • Rádi u vás uvidíme chuť na sobě pracovat, schopnost hodnotit sám sebe a dál se rozvíjet
  • Pokud vlastníte řidičský průkaz, je to pro Vás výhodou, nikoliv podmínkou (občasné osobní jednání u zákazníka)
  • Také se Vám bude hodit praxe s komunikací po telefonu, praxe s péčí o firemní zákazníky, případně praxe konzultanta z prodejny nebo z call centra, ovšem není to podmínka
  • Je jedno, zda máte technické, ekonomické nebo humanitní zaměření. O2 je rozmanité a stejně tak i možnosti uplatnění. Budete se potkávat s lidmi z různých oborů, kteří jsou opravdovými profesionály, rádi pomohou a otevřou vám nové obzory. Důležitý je selský rozum, ochota přinášet řešení a posouvat věci dál.
    Magdaléna
    Magdaléna
    Business Development

    Benefity pro vás

    Zaměstnanecký tarif
    Už žádné hlídání útraty za data a volání.
    Až 18 000 Kč na nový telefon
    Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
    18 000 Benefit bodů
    Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
    Body do O2 Knihovny
    2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
    Multisport karta
    Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
    5 týdnů dovolené
    Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
    Firemní stravování
    Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
    Slevová Shell karta
    Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
    Zora Válová
    Zora Válová
    Senior specialista náboru

    Volné pozice v Salesu

    Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
    O2 na Instagramu

    Podívejte se. #O2 Žije

    Poslat nabídku na e-mail