Broadcast specialista pro O2 TV Production (m/ž)

Praha
NHL, UEFA, Prague Playoffs, SkiClassic, Biathlon, Triatlon, česká 1. fotbalová a hokejová liga… Máme Tvoji pozornost? Jsi profík v oboru, jezdíš TV přenosy a zajištění živého vysílání pro tebe není problém?
Tým O2 TV Production zajišťuje veškerou výrobu živých televizních přenosů. Vyrábíme hlavně sportovní obsah, nejen pro O2TV SPORT, ale i pro klienty po celé Evropě. Také umíme hravě zvládnout výrobu zábavních pořadů. Děláme zábavu, a to hodně o víkendech. Velmi často i v zahraničí. Prostor pro relax budeš mít tedy spíše v týdnu. Pokud chceš být součástí pohodového týmu profíků a zároveň se zúčastnit úžasných akcí po celém světě, nyní máš jedinečnou příležitost!

Tvoje budoucí práce:

 • Náš produkční se s tebou dohodne, kde a kdy máš být. Může tě čekat i cesta za polární kruh a nebo do slunné Barcelony, dozvíš se to dostatečně dopředu.
 • Před cestou si ověříš, že všechna technika a zařízení funguje tak, jak má.
 • Tvojí doménou bude živé vysílání a streaming. Na místě bude na tobě, abys zajistil hladký průběh přenosu, popřípadě konfiguraci sítí.
 • Budeš mít na starosti instalaci a následný provoz svěřené techniky po celou dobu vysílání. Občas i pomoc na jiných pozicích na PV (EVS, Korekce, RF).
 • Pokud navíc přijdeš i s novým nápadem, jak celý proces zjednodušit či zefektivnit, bude to jen oceněno.
 • Co u tebe hledáme:

 • Předchozí zkušenosti z oblasti broadcastingu, streamování a jeho konfugurací.
 • Znalost NDI, SDI, SRT, RTMP , H264, H265, audio kodeků a konfigurace VPN sítí.
 • Rozhodně preciznost, přesnost, spolehlivost a zodpovědnost. Vysíláme živě, všechno jedeme na jeden pokus.
 • Parťáka! Celý tým musí šlapat jak hodinky. Odpovídáš si za svou technickou část, ale spolupracuješ v týmu.
 • Dostaneš příležitost využívat angličtinu, máme i zakázky v zahraničí. Ze zkušenosti víme, že potřebuješ ideálně úroveň B2.
 • Časovou flexibilitu, většina akcí se odehrává v nestandardní časy a převážně o víkendech. Volněji budeš mít naopak v během týdne.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Nelly Pánková
  Nelly Pánková
  Specialista náboru
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail