Business Consultant pro monetizaci dat (m/ž)

Praha
To nejlepší se světa sales a technology se protíná u nás. Jako Business Consultant pro monetizaci dat se dostaneš k velkým firmám, kterým budeš pomáhat řešit jejich datové potřeby.

V O2 před pár lety vznikl přední AI tým Dataclair.ai, který tvoří pokročilé datové modely sloužící mimo jiné pro monetizaci dat. My nyní hledáme novou posilu do prodejního týmu O2 Media, který má na starosti externí klienty. Sales tým provází klienta všemi fázemi prodeje a samotného projektu. To nejdůležitější (a nejzajímavější) je vymýšlet ta nejvhodnější řešení pro každého zákazníka. Se vším ti budou pomáhat Data Scientists a produktoví manažeři z datového týmu.

Co budeš mít na starosti:

 • Budovat a udržovat vztahy s klienty z řad velkých firem v ČR. Edukovat je o našich produktech a hledat s nimi příležitosti spolupráce.
 • Projektově řídit zakázku od prvního kontaktu přes vedení workshopů o řešení a koordinaci dodání, až po vyhodnocení a sbíraní podnětů pro další spolupráci.
 • Sbírat datové potřeby různých firem na trhu a transformovat je na produktové zadání pro tým O2 AI centra.
 • Typickými projekty jsou model pohybu populace pro dopravní plánování, analýza návštěvnosti obchodních center nebo modely pomáhající bankám odhadnout úvěrová rizika.
 • Co u tebe hledáme:

 • Tvojí denní agendou bude prodej technických řešení a pokročilá datová analytika. Ideálně máš zkušenost alespoň s jednou oblastí a nadšení pro tu druhou.
 • Máš výborné komunikační schopnosti a umíš zákazníka nadchnout pro věc. Zároveň ale dovedeš řídit očekávání a koordinovat projektový postup.
 • Rád/a rozumíš věcem do hloubky. Umíš interpretovat datové analýzy. Máš chuť se od kolegů naučit, jak děláme pokročilé datové modely a pak to vysvětlit klientovi.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Zora Válová
  Zora Válová
  Senior specialista náboru
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail