Volné pozice Business Consultant pro monetizaci dat (m/ž)

Business Consultant pro monetizaci dat (m/ž)

Praha
Plný úvazek

To nejlepší se světa sales a technology se protíná u nás. Jako Business Consultant pro monetizaci dat se dostaneš k velkým firmám, kterým budeš pomáhat řešit jejich datové potřeby.

V O2 před pár lety vznikl přední AI tým Dataclair.ai, který tvoří pokročilé datové modely sloužící mimo jiné pro monetizaci dat. My nyní hledáme novou posilu do prodejního týmu O2 Media, který má na starosti externí klienty. Sales tým provází klienta všemi fázemi prodeje a samotného projektu. To nejdůležitější (a nejzajímavější) je vymýšlet ta nejvhodnější řešení pro každého zákazníka. Se vším ti budou pomáhat Data Scientists a produktoví manažeři z datového týmu.

Co budeš mít na starosti:

  • Budovat a udržovat vztahy s klienty z řad velkých firem v ČR. Edukovat je o našich produktech a hledat s nimi příležitosti spolupráce.
  • Projektově řídit zakázku od prvního kontaktu přes vedení workshopů o řešení a koordinaci dodání, až po vyhodnocení a sbíraní podnětů pro další spolupráci.
  • Sbírat datové potřeby různých firem na trhu a transformovat je na produktové zadání pro tým O2 AI centra.
  • Typickými projekty jsou model pohybu populace pro dopravní plánování, analýza návštěvnosti obchodních center nebo modely pomáhající bankám odhadnout úvěrová rizika.

Co u tebe hledáme:

  • Tvojí denní agendou bude prodej technických řešení a pokročilá datová analytika. Ideálně máš zkušenost alespoň s jednou oblastí a nadšení pro tu druhou.
  • Máš výborné komunikační schopnosti a umíš zákazníka nadchnout pro věc. Zároveň ale dovedeš řídit očekávání a koordinovat projektový postup.
  • Rád/a rozumíš věcem do hloubky. Umíš interpretovat datové analýzy. Máš chuť se od kolegů naučit, jak děláme pokročilé datové modely a pak to vysvětlit klientovi.S výběrem pomáhá
Zora Válová

Zora Válová

Senior specialistka náboru

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Neomezené volání, SMS a data jen za 89 Kč měsíčně.
Zaměstnanecký tarif
Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
Až 18 000 Kč na nový telefon
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
18 000 Benefit bodů
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Body do O2 Knihovny
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
5 týdnů dovolené
Firemní stravování
Stravné 100 Kč za odpracovaný den přímo do výplaty.
Firemní stravování
Shell karta
Sleva na nákup pohonných hmot - nafty a naturalu 95 (Shell FuelSave).
Shell karta
S výběrem pomáhá
Zora Válová

Zora Válová

Senior specialistka náboru

Co říkají o práci v O2 kolegové

Alex Alex
Vladimír Vladimír
Bára Bára
Ivana Ivana
Veronika Veronika
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex • Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír • Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára • Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana • Recruitment
Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
Veronika • Rozvoj & Vzdělávání

Volné pozice v O2 Centrále

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Ozveme se vám, jen co pro vás najdeme vhodnou pozici.

O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail