Business & Support Specialist – Mluvii

Praha
Jsme úspěšný český start-up, který za 3 roky svého fungování získal desítky zákazníků v segmentu největších firem v Čechách a dalších 4 zemích. Postupně jsme se etablovali ve vertikálách Energo, Telco, FSI, E-commerce nebo Logistics a párkrát vyhráli ocenění Microsoft awards.

V tuto chvíli hledáme posilu našeho obchodního týmu na pozici Business & Support Specialist.

Nabízíme práci na HPP nebo IČO. Flexibilitu malé firmy s podporou nadnárodní společnosti. Stabilní tým plný odhodlaných lidí, od kterých se budeš mít co naučit. Ovoce, skvělá káva, multisportka a pet friendly kancelář.

Jak bude vypadat tvá pracovní náplň?

V mluvii budeš hlavní komunikační spojkou mezi námi a našimi klienty, pomůžeš jim řešit technické i netechnické potíže při využívání naší aplikace. Budeš součástí komerčního týmu a zapojíš se tak do celého procesu prodeje a péče o firemní zákazníky. Měl/a bys mít zkušenost se supportní nebo administrativní pozicí, ale slibujeme, že tě nenecháme zakrnět a budeš mít přesah jak do salesu tak IT projektů. Těšit se můžeš třeba na:

- kontaktování zájemců o naše služby (neboj, žádné cold calls nehrozí ;)),
- realizaci živých ukázek naší aplikace s obchodníkem,
- školení operátorů našich zákazníků,
- pravidelné představení novinek v aplikaci zákazníkům.

Mluvii budeš zkrátka znát jako své boty a my všichni uvítáme tvé podněty pro zlepšení. Tvým úkolem bude také sbírat nápady na zlepšení od našich zákazníků a pokud budou tápat, dávat jim ty správné rady, jak s mluvii pracovat.

Co bys měl/a znát a umět?

- komunikativnost – nebojíš se zvednout telefon nebo se zákazníky komunikovat ve videu,
- organizovanost, důslednost a pracovitost považujeme za samozřejmost,
- bude se hodit předchozí zkušenost na obdobné pozici (callcentrum, helpdesk, zákaznická podpora, sales support atp.),
- prozákaznický přístup,
- AJ na komunikativní úrovni,
- znalost MS Word, Excel, Powerpoint na uživatelské úrovni,
- s onlinem si tykáš a co neznáš, to si nejdřív vygooglíš
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex
Alex
Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír
Vladimír
Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára
Bára
Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana
Ivana
Recruitment
Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
Veronika
Veronika
Rozvoj & Vzdělávání

Benefity pro vás

Start-up prostředí
Start-up prostředí
Flexibilitu mladé firmy s podporou nadnárodní společnosti.
Nejnovější technologie
Nejnovější technologie
Protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava.
Pet friendly kancelář
Pet friendly kancelář
Rádi přivítáme i vašeho čtyřnohého kamaráda.
Multisport karta
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
Lucie Krčmová
Lucie Krčmová
IT & Technology
Sdílet pozici

Volné pozice v O2 Centrále

Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
O2 na Instagramu

Podívejte se. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail

Chcete vědět, co je u nás nového?