Campaign management specialista - Internship (m/ž)

Praha
Škola je fajn, ale všechno jednou skončí. Pokud chceš získat relevantní praxi už během studia a rád bys pak u nás pokračoval i na HPP, hledáme možná právě tebe. Nabízíme mzdu 150Kč/hodinu a byli bychom rádi, kdybys mohl odpracovat 80h/měsíc.

Kromě benefitů, které pro tebe v rámci Internship programu máme připravené (jejich přehled najdeš zde: https://od.o2.cz/benefity_internship_program), nabízíme i flexibilní pracovní dobu.

Tvoje budoucí práce:

Zapojíme Tě do procesu přípravy marketingových kampaní a to od samotného nápočtu datových podkladů s nabídkami, přes cílení vhodných zákaznických skupin, až po průběžné monitorování výsledků a jednoduchý reporting kampaně. Výjimkou nebudou ani základní ad hoc analýzy a prostor pro řízení samostatné agendy s vlastní odpovědností. Jednoduše nehledáme nikoho na vaření kafe, ale člověka, který na sobě chce pracovat a zlepšovat se.

Dále tě bude čekat:

 • Nápočty datových podkladů
 • Targeting kampaní
 • Jednoduchý reporting
 • Monitoring výsledku kampaní a byznysová doporučení
 • Co u tebe hledáme:

 • Pro zařazení do programu Internship musíš být studentem 3. ročníku bakalářského studia nebo studentem 2. ročníku navazujícího studia
 • Touhu učit se novým věcem a chuť ověřit si své dovednosti v praxi.
 • Jsi komunikativní, zodpovědný, jsi týmový hráč a nechybí Ti špetka odvahy.
 • Pokud znáš i SQL, budeme velice rádi!
 • Chceš nabýt zkušenosti, které jinde nezískáš a už při škole pracovat pro firmu, která má jméno.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  5 000 Kč na vzdělávání
  5 000 Kč na vzdělávání
  Roční příspěvek na konferenci nebo školení.
  3 000 benefit bodů
  3 000 benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  O2 z první ruky
  O2 z první ruky
  Sleva pro tebe a tvé blízké na O2 produkty a služby.
  O2 Výhody
  O2 Výhody
  Portál plný výhodných nákupů.
  Zora Válová
  Zora Válová
  Sales, O2 Prodejna
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail