Customer care & trenér aplikace - mluvii

Praha
Jsme úspěšný český start-up, který za 5 let svého fungování získal desítky zákazníků z nejvýznamnějších českých i zahraničních firem. Vyvíjíme vlastní online komunikační platformu, přes kterou obsluhují své zákazníky firmy jako O2 Czech republic, innogy, E.ON, PPL a mnoho dalších. V březnu 2020 se nám také povedlo v rámci boje proti koronavirové epidemii spustit národní informační linku 1212. A před námi je spoustu dalších zajímavých projektů, jejichž součástí můžeš být.

Co bude tvým hlavním úkolem

Čeká na tebe místo v přední linii kontaktu se zákazníky. Budeš první, s kým se setkají na našem firemním chatu a budeš odpovídat na dotazy k produktu nebo prodeji. Budeš u celého prodejního procesu a bude spolupracovat s obchodním, marketingovým i produktovým týmem. Zároveň bude expertním školitelem našich klientů a budeš je učit s aplikací mluvii. Měl/a bys mít zkušenost se supportní nebo administrativní pozicí a technologie by ti neměly být cizí. Ve všem tě zaškolíme a zaučíme a uvítáme, když budeš mít zvídavou povahu.
Čekat můžeš hlavně:

Náplň práce

 • denní kontakt s novými i stálými zákazníky mluvii,
 • realizaci živých ukázek naší aplikace s obchodníkem,
 • expertní školení aplikace mluvii – budeš učit operátory i adminy našich zákazníků, jak ovládat zákaznickou komunikaci,
 • pravidelné představení novinek v aplikaci zákazníkům.
 • kontaktování leadů.
  Mluvii budeš zkrátka znát jako své boty a my všichni uvítáme tvé podněty pro zlepšení. Tvým úkolem bude také sbírat nápady na zlepšení od našich zákazníků a pokud budou tápat, dávat jim ty správné rady, jak s mluvii pracovat.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Start-up prostředí
  Start-up prostředí
  Flexibilitu mladé firmy s podporou nadnárodní společnosti.
  Nejnovější technologie
  Nejnovější technologie
  Protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava.
  Pet friendly kancelář
  Pet friendly kancelář
  Rádi přivítáme i vašeho čtyřnohého kamaráda.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  Nelly Pánková
  Nelly Pánková
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail