Volné pozice Event specialist & specialista interní komunikace (m/ž)

Event specialist & specialista interní komunikace (m/ž)

Praha
Plný úvazek

Jmenuji se Kristýna a do svého týmu Interní komunikace v O2 hledám Event specialistu a specialistu interní komunikace. Novou tvář, která se cítí jako ryba ve vodě při organizování eventů, má talent na slovo a ráda rozdává radost kolem sebe.

Vaše budoucí práce:

  • Organizujeme eventy a akce pro naše kolegy: Malé i velké, pro vaši představu třeba Vánoční večírek, Den kávy, Manažerskou konferenci nebo různé tvůrčí workshopy. Hledáme někoho, kdo zvládne organizaci od A do Z (uhlídá si budget, zajistí hladký průběh akce na místě, ukočíruje všechny dodavatele atd.). Zároveň bude mít chuť pokračovat v tradici a z akcí udělat nezapomenutelné zážitky. Labutí kolotoč na Vánočním večírku už jsme měli, artisty na Manažerské konferenci taky, a tak se těšíme na vaše nové a originální nápady.
  • Píšeme a informujeme: Pečujeme o to, aby kolegové věděli, která témata zrovna hýbou O2. V DNA máme technologie a často o nich budete psát. Také dokážete napsat text, kterým prodáte jakýkoli nejnovější produkt nebo nalákáte kolegy na milou aktivitu pro ně. Zároveň ale víte, že komunikační kampaň je i o správném cílení, analytice a grafice (minimálně Canva je kámoš, ale rádi vás s ní seznámíme).
  • Employer Brand: Jako zaměstnavatel máme co nabídnout. Vaším úkolem je o tom nejen psát, ale sám/sama přicházet s nápady na aktivity, které našim kolegům zvednou náladu a zlepší jejich život v O2. Své nápady dokážete i zrealizovat a ideálně k tomu využít nejnovější trendy a formáty.

Co u Vás hledáme:

  • Hledáme parťáka (parťačku), kterého budou aktivity popsané výše bavit a bude mít víceletou zkušenost s organizováním velkých akcí (stovky až tisíce účastníků).
  • Očekáváme kreativitu, samostatnost ale i tah na branku. Milujeme nové nápady, ale ještě více, když se opravdu zrealizují.
  • Technologie vás baví a Excel i PowerPoint pro vás nejsou nová slova, ale alespoň základní funkce máte v malíku. A jestli umíte v SAPu, tak klobouk dolů, určitě se bude hodit.
  • Ostatní věci vás rádi naučíme. Na hladký rozjezd budete mít i svého buddyho, a tak se nebojte, že budete hozeni do vody.

Jsme malý a skromně bych řekla, že moc fajn tým. Já, Kristýna, jsem v Interce v O2 už 5 let a celou tu dobu mě stále nepřestane překvapovat, co všechno může nabídnout. Dále máme v týmu Elišku, která je náš guru přes eventy, její klid při realizaci je obdivuhodný a nic pro ni není problém :). Vydává se ale na novou dráhu, rodičovskou, a tak hledáme, kdo obsadí její židli místo ní. A třetí do party je Kačka, ze které se sype jeden skvělý nápad za druhým.

Dejte nám o sobě vědět, těším se na setkání.

KristýnaS výběrem pomáhá
Tomáš Doležel

Tomáš Doležel

Lead HR Business Partner

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Neomezené volání, SMS a data jen za 89 Kč měsíčně.
Zaměstnanecký tarif
Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil, který si sám vybereš.
Až 18 000 Kč na nový telefon
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
18 000 Benefit bodů
Firemní stravování
100 Kč na jídlo za každý odpracovaný den. Přímo do výplaty.
Firemní stravování
Multisport karta
Nadupaná vstupenka do wellness a fitka za výhodnou cenu.
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
5 týdnů dovolené
Shell karta
Tankování u Shellky za nejvýhodnější ceny na trhu.​
Shell karta
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Body do O2 Knihovny
S výběrem pomáhá
Tomáš Doležel

Tomáš Doležel

Lead HR Business Partner

Co říkají o práci v O2 kolegové

Alex Alex
Vladimír Vladimír
Bára Bára
Ivana Ivana
Veronika Veronika
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex • Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír • Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára • Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana • Recruitment
Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
Veronika • Rozvoj & Vzdělávání

Jak to bude probíhat

Přihlásíte se na pozici
1
Přihlásíte se na pozici
Seznámíme se při krátkém telefonickém pre-screeningu
2
Seznámíme se při krátkém telefonickém pre-screeningu
Osobně se setkáte s manažerem týmu a HR
3
Osobně se setkáte s manažerem týmu a HR
Potkáte další členy týmu a odprezentujete Case Study
4
Potkáte další členy týmu a odprezentujete Case Study
Při vzájemné spokojenosti vám nabídneme spolupráci
5
Při vzájemné spokojenosti vám nabídneme spolupráciVolné pozice v O2 Centrále

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Pokud se uvolní pozice, která by vás mohla zajímat, ozveme se vám.

O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail