FinTech Expert (m/ž)

Praha
Do Finanční divize hledáme nového parťáka, nadšence pro oblast FinTech, který se bude podílet na nastavení strategie, komplexním zajištění a implementaci businessových aktivit v oblasti finančních služeb. Hledáme někoho, kdo zná dané tržní prostředí a bude držet krok s novinkami na trhu a bude chtít být o krok napřed - hledat a využívat příležitosti.
Čeká Vás ownership oblasti platebních metod a produktů třetích stran s přesahem na zlepšování platforem, na nichž řešení běží (nebojte, kolegové z technology Vám budou krýt záda). Pracujete pro segmenty B2B i B2C oblast včetně Prepaid.
Budete úspěšný/á, pokud zvládnete uřídit celý projekt/propozici nebo změnu od začátku až do konce, od nápadu a zpracování business case přes technologické nastavení a dopadů do aplikačních řešení O2 až po přípravu Go To Market aktivit a spolupráce s prodejními kanály.
Role je expertní a samostatná a předpokládá častou interakci s top managementem společnosti. Budete mít příležitost dělat velké projekty a změny a podílet se na budování fintech v telco u technologického leadra, u O2.

Vaše budoucí práce:

 • Zodpovědnost za inovaci, strategii a celkový rozvoj a fungovaní platebních metod zejména (nikoli však výlučně) v oblastech:
  o Direct Carrier Billing
  o Platební brány (vč. akceptace platebních karet, ApplePay a Google Pay)
  o Platební tlačítka a další nové metody plynoucí nejen z PSD2
  o Peněženky
  o Další tradiční platební metody
 • Řízení vztahů a spolupráce s třetími stranami v oblasti finančních služeb (např. s bankami, karetními asociacemi, či agregátory plateb)
 • Segmentové i produktové řízení partnerských řešení
 • Hledání dalších příležitostí v oblasti FinTech a jejich uvádění v život
 • Zajištění kvality a neustále zlepšování platforem, na nichž běží naše řešení
 • Co u Vás hledáme:

 • Zkušenosti s řízením kampaní a tvorbou propozic
 • Alespoň 3 roky praxe z oblasti finančních služeb či online zpracování plateb, ideálně napříč segmenty B2C, B2B
 • Zkušenosti s projektovým řízením a vedení technologických projektů výhodou
 • Znalosti řízení partnerských vztahů a partnerských řešení
 • Strategické i analytické myšlení, samostatnost, proaktivitu, vyjednávací schopnosti, zájem o seberealizaci, inovace a budování Fintech produktů v Telco prostředí
 • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (fluent english)
 • Orientace v regulatorním prostředí, včetně chápání PSD2
 • Oceníme i zkušenost s implementací platebních bran, včetně dopadů do e-shopů/webů, řízení aplikačních platforem výhodou
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Stravenky
  Stravenky
  Na stravenky v hodnotě 105 Kč firma přispívá 65 Kč.
  Nelly Pánková
  Nelly Pánková
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail