Frontend Developer React.js (m/ž) pro start up Mluvii

Praha
Neláká tě práce v korporátu, ale rád by ses podílel/a na nadčasovém produktu pod záštitou nadnárodní společnosti? U nás budeš pracovat v malém týmu, ale na velkých věcech! V mluvii jsme vyvinuli multifunkční nástroj pro online komunikaci se zákazníky (chat, videochat, sdílení dokumentů a obrazovky, co-browsing, kognitivní servisy aj.).

Náš produkt využívají největší call centra v České republice a zahraniči jako jsou například O2 Czech Republic, PPL, innogy, E.ON nebo Home Credit Bank Kazakhstan. Našim klientům poskytujeme kromě originálního nástroje také lidské zdroje a know-how. Stali jsme se specialisty na on-line komunikaci a opakovaně vyhráli prestižní ocenění Microsoft Awards v roce 2017 i 2018. Naším posláním je znovu vrátit lidský faktor do on-line komunikace.

Koho hledáme?

Hledáme nadšence, který rád experimentuje s novými web-technologiemi a postupy. Vyvíjíme inovativní multikanálovou platformu, která zefektivňuje práci v callcentrech.

Aplikace se zaměřuje na real-time komunikaci pomocí chatu a audio-video (WebRTC, WebSockets a dále využívá SignalR a SIP.js). V mluvii lze obsluhovat i další kanály jako jsou e-maily, telefony, facebook nebo WhatsApp. Baví nás machine learning, automatizace prostřednictvím chatbotů a voicebotů a snažíme se tyto technologie maximálně využívat v naší aplikaci.

V mluvii rosteme každým dnem a aktuálně by se nám hodila pomocná ruka ve vývoji. Práce máme až nad hlavu a pokud jsi ochotný nám pomoci s dalším rozvojem, určitě se nám ozvi a pobavíme se o možnostech spolupráce.

S čím budeš pracovat?

- Git - bez něj si práci neumíme představit
- TypeScript
- React + Redux, Redux-Form, RxJS, Webpack
- HTML5, CSS3 je samozřejmostí
- REST API
- Sentry

Jak to u nás funguje?

Jedeme pomocí Scrumu, takže se všichni společně sejdeme nad zadáním od Product Ownera, probereme technické možnosti a naceníme pracnost. Dostaneš kartičky na planning poker, takže si užiješ i kousek srandy a budeš mít vliv na další vývoj produktu. Během plánovačky probereme plány na následující sprint a společně vybereme úkoly, kterým se budeme věnovat. Úkoly jsou ve formě User Stories a pro organizaci práce využíváme YouTrack (obdoba JIRY). Jakmile si s týmem plácneme, že to zvládneme, pustíme se do práce. V téhle fázi je to tvoje – je potřeba se domluvit s UXákem na návrzích, s ostatníma klukama na rozdělení práce a doptat se na nejasnosti. K tomu nám slouží pravidelné stand-upy a průběžné ukázky práce, kde si můžeš vše dovysvětlit s produkťákem. Na konci sprintu očekáváme, že všechno bude otestované a nasazené na předprodukční prostředí, kde si to ukážeme na demu. Nové verze produktu vydáváme pravidelně ve 3 týdenních intervalech. Changelogy si můžeš projít zde (https://docs.mluvii.com/guide/cs/navod.html).
O2 je společnost, která udává trend v telekomunikačních a ICT technologiích v ČR a SR. To mi dává možnost přicházet s novými řešeními ke spokojenosti zákazníků. Navíc mám možnost rozšiřovat si vzdělání v rámci naší virtuální univerzity nebo inspirativních setkání.
Ondřej
Ondřej
Datové centrum
O2 je firma, která se umí rychle měnit. Je pro každého, kdo se umí přizpůsobit a je připraven na nekonečné množství výzev. Nejvíce mě baví práce s moderními technologiemi, mým týmem a kolegy, kteří jsou profíci v oboru. Ráda se také účastním mini workshopů a inspirativních setkání, které se u nás pořádají několikrát do měsíce.
Hanka
Hanka
Product management

Benefity pro vás

Start-up prostředí
Start-up prostředí
Flexibilitu mladé firmy s podporou nadnárodní společnosti.
Nejnovější technologie
Nejnovější technologie
Protože tvořit v zastaralých hybridech by nebyla žádná zábava.
Pet friendly kancelář
Pet friendly kancelář
Rádi přivítáme i vašeho čtyřnohého kamaráda.
Multisport karta
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
Lucie Krčmová
Lucie Krčmová
IT & Technology
Sdílet pozici

Volné pozice v IT & Technology

Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
O2 na Instagramu

Podívejte se. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail

Chcete vědět, co je u nás nového?