Interní Headhunter

Praha
Jsme společnost založená na unikátních dovednostech našich lidí. Každý z nás tvoří firemní kulturu a výkon každého z nás je podstatnou součástí velkého celku.
Hledáme vhodné a zajímavé kandidáty na otevřené nebo uvolněné pozice, ale zároveň jsme otevření pro lidi s potenciálem a se zajímavými dovednostmi. Snažíme se spojovat správné lidi se správnými rolemi, respektovat jejich silné stránky a preference.

Hledáme interního konzultanta pro akvizici talentů / Headhuntera, který se připojí k našemu HR týmu a pomůže nám najít nejlepší talenty pro naše stávající i nové projekty a týmy.
Tvým úkolem bude na základě zadání a potřeb hledat kandidáty na specifické seniorní a manažerské pozice. Nebo jen kandidáty se specifickými zkušenostmi a potenciálem, které nám přinesou zajímavé know how. Kandidáty budeš hledat nejen prostřednictvím referencí, sociálních sítí, osobních setkání, výběr kanálů bude na Tobě, nás bude zajímat relevance kandidátů na long/short listu a následně úspěšné obsazení pozice. Spolupracovat budeš s Lead HR Business Partnery a personálním ředitelem.

Jaké zkušenosti a dovednosti očekáváme:

 • Zkušenost s řízením projektů v oblasti recruitmentu nebo HR s prokazatelnými úspěchy
 • Zkušenosti s obsazováním seniorních manažerských rolí
 • Vynikající komunikační dovednosti se všemi úrovněmi kandidátů, schopnost rychle si vytvářet vztahy
 • Poradenství
 • Schopnost velmi rychle se zorientovat v různých oborech
 • Proaktivitu, tah na branku, kreativitu
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Na stravenky v hodnotě 105 Kč O2 přispívá 65 Kč.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Hana Rysková
  Hana Rysková
  Lead HR Business Partner
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail

  Chcete vědět, co je u nás nového?