Volné pozice IT systémový analytik - Telco (m/ž) - O2 CRM Services

IT systémový analytik - Telco (m/ž) - O2 CRM Services

Praha
Plný úvazek

O2 CRM Services s.r.o. je dceřiná společnost 100% vlastněná společností O2 Czech Republik a.s., lídrem na českém telekomunikačním trhu.. Jako firma s tímto jménem vznikla teprve nedávno, ale ve skutečnosti ji tvoří tým s dlouholetou zkušeností v oblasti CRM, primárně pro svět telekomunikací. Firma se zabývá výlučně vývojem SW. Jejím úkolem je implementovat a rozvíjet systémy pro obsluhu zákazníků a návazné aplikace. Cílem je zajistit zvýšení podílu elektronických kanálů na interakci se zákazníkem, zlepšení zákaznické a uživatelské spokojenosti a zvýšení efektivity mateřské společnosti.

Před čtyřmi lety byl v O2 úspěšně implementován nový CRM systém - Moje O2. Díky jednotnému front-endu pracuje ve stejném uživatelském rozhraní zákazník na svém zařízení, zaměstnanec ve značkové prodejně či operátor na call centru. Od té doby je tento klíčový systém rozvíjen právě týmem O2 CRM Services. Zajištění stability řešení a kontinuální rozvoj na základě potřeb zákazníka není ale jedinou náplní práce. Paralelně s tím sledujeme trendy IT, na jejichž základě definujeme novou micro-servisní architekturu a postupně rozjíždíme její implementaci. Zvyšujeme podíl aplikací běžících v cloudu. Ruku v ruce s technologickými změnami měníme i procesy SW vývoje a způsob práce v týmech obecně.

PROJEKTY:

 • rozvoj stávajícího CRM řešení a vývoj nových funkcionalit
 • postupná transformace produkčního CRM systému do nové architektury (přepis front-end vrstvy do React s využitím microservices na střední BSL/BFF vrstvě)
 • využití moderních technologií - kromě výše zmíněných např. také cloud AKS (Azure Kubernetes Service), Docker, REST API

Spolupráce může probíhat buď on-site v našich kancelářích na Brumlovce nebo v módu částečného home office (60%).

Vaše budoucí práce:

 • tvorba analytické dokumentace sloužící jako zadání pro vývojáře
 • práce s UML a nástrojem Sparx EA, návrh API
 • používání Jira, HP ALM, MS Office
 • spolupráce s E2E architekty, business analytiky, testery a vývojáři

Co u Vás hledáme:

 • prokazatelná zkušenost na pozici IT analýzy nutností
 • samostatnost, důslednost, schopnost komunikovat o problémech a snaha najít systémové řešení
 • technická znalost anglického jazyka (převážně písmem)
 • zkušenosti v oboru Telco, CRM a návrhu API pro middleware vítány


S výběrem pomáhá
Lucie Krčmová

Lucie Krčmová

Senior specialistka náboru

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


S výběrem pomáhá
Lucie Krčmová

Lucie Krčmová

Senior specialistka náboru

Co říkají o práci v O2 kolegové

Ondřej Ondřej
Hanka Hanka
O2 je společnost, která udává trend v telekomunikačních a ICT technologiích v ČR a SR. To mi dává možnost přicházet s novými řešeními ke spokojenosti zákazníků. Navíc mám možnost rozšiřovat si vzdělání v rámci naší virtuální univerzity nebo inspirativních setkání.
Ondřej • Datové centrum
O2 je firma, která se umí rychle měnit. Je pro každého, kdo se umí přizpůsobit a je připraven na nekonečné množství výzev. Nejvíce mě baví práce s moderními technologiemi, mým týmem a kolegy, kteří jsou profíci v oboru. Ráda se také účastním mini workshopů a inspirativních setkání, které se u nás pořádají několikrát do měsíce.
Hanka • Product management

Volné pozice v IT & Technology

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Pokud se uvolní pozice, která by vás mohla zajímat, ozveme se vám.

O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail