Junior specialista pro účetnictví a reporting (m/ž)

Praha
Jsme malý tým v rámci Finanční divize, který odpovídá za účetnictví a účetní metodiku, externí reporting a konsolidaci celé skupiny O2. Pokud se chceš IFRS naučit a umět ho aplikovat v praxi, tak se nám ozvi. Hledáme nového kolegu, který je schopen samostatně dotahovat věci, nebojácně komunikovat napříč firmou a který zapadne do našeho pohodového týmu. Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ, kteří hledají práci na plný úvazek v oblasti účetnictví / externího reportingu.

Vaše budoucí práce:

Do našeho týmu externího reportingu, konsolidací, analýz a účetní metodiky hledáme posilu, která by nám pomohla s pravidelnými i ad-hoc úkoly z naší agendy.
Hledáme kolegu, který chápe podvojnost účetnictví a který se chce v oblasti financí dále rozvíjet. Nabízíme práci ve skvělém kolektivu se širokým záběrem úkolů. Čekají Vás úkoly z oblasti aplikace aktuálních účetních standardů IFRS, spolupráce na analýzách komplexních transakcí a smluv a na přípravě účetních závěrek, spolupráce na projektech napříč firmou i příprava podkladů pro externí auditory. Ale nebojte se, vždy podáme pomocnou ruku a rádi se podělíme o naše znalosti a zkušenosti.

Co u Vás hledáme:

 • Rádi bychom, abyste měli VŠ vzdělání ekonomického / finančního, či technického směru.
 • Očekáváme od Vás základní znalost principů účetnictví. Pokud se orientujete v IFRS, je to pro Vás výhodou.
 • Musíte mít kladný vztah k číslům a jejich interpretaci, selský rozum a zvídavost.
 • Požadujeme pokročilou znalost Excelu, protože většina úkolů je založena na zpracování a pochopení množství dat.
 • Hledáme proaktivního, analyticky zaměřeného a samostatného kolegu s logickým uvažováním a s touhou se v oblasti financí/účetnictví rozvíjet.
 • Občas ke své práci využijete i angličtinu, proto je potřeba, abyste jí ovládali alespoň na mírně pokročilé úrovni.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Nelly Pánková
  Nelly Pánková
  Specialista náboru
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail