Key Account Manager - O2 Media (m/ž)

Praha
Ahoj,

jsem Jana a vedu tým, který má na starosti prodej a správu mediálních kampaní O2 Media. Milujeme data v jakékoliv podobě. Klíčová jsou pro nás BigData a rozumíme si i s O2 Geodaty. Náš tým aktuálně hledá nového kolegu či kolegyni na pozici Key Account Managera. Jde o obchodní pozici doplněnou o konzultační přístup.

CO BUDEŠ MÍT NA STAROSTI?
Záběr řešených požadavků je hodně pestrý. A tvým cílem bude najít řešení na každý požadavek klienta. Vymyslet, naplánovat a následně zrealizovat celou kampaň od A do Z. Může to být kampaň brandová, výkonnostní, mediální nebo třeba věrnostní slevová. Budeš muset umět spočítat a obhájit, kolik to bude stát a předvídat její dopad. Na základě toho vybereš vhodné formáty reklamy.
Nebudeš na to sám! Za námi stojí náš AI tým, který dokáže z našich dat odpovědět skoro na jakoukoliv otázku klienta. Ať je to speciální cílení pro kampaň O2 Media, analýzu návštěvnosti pobočky či propracovaný scénář oslovení v marketingovém cloudu Exponea. Naplánovat a pohlídat samotnou exekuci kampaně ti pomůže tvůj kolega specialista na Campaign Managementu. Než se ale všechno dostane do téhle finální fáze, je za tím ale spousta práce a také obrovské množství komunikace.

Koho hledáme:

Nadšence do Big Dat a moderních technologií. Data tě u nás budou provázet na každém kroku. Naše oddělení Dataclair.ai se zaměřuje na pokročilé zpracování Big Dat, strojové učení a práci s neuronovými sítěmi. Uvítáme někoho, kdo má opravdu dobrý všeobecný přehled o dění na trhu. Někoho, kdo se nebojí nových věcí a vymýšlení nových, nevyzkoušených řešení. A zároveň i parťáka, pro kterého budou zákazníci na prvním místě.
Nepotřebuješ mít vystudované tři univerzity. Stačí středoškolské vzdělání a schopnost samostatně myslet. Hodně se toho naučíš od kolegů v týmu – a většinu toho „za pochodu“. Když budeš ale hotový senior, tím lépe. Baví tě dohledávat si informace, uvažovat v souvislostech a lakonické sdělení, že něco nejde, tě neodradí, ale naopak motivuje k hledání řešení? Pokud jsi zároveň i komunikativní „man/woman of the action“ se zdravou dávkou vytrvalosti, hledáme právě tebe!

Jak vypadá naše práce:

V ideálním případě za námi přijde klient s nápadem na společnou realizaci spolupráce. Často si ale takového klienta musíš proaktivně najít. Ať už je to pomoc s propagací festivalu, akce nebo workshop v určité lokalitě, získávání nových zaměstnanců nebo jen oslovení určité skupiny lidí. Části klientů pomáháme s propagací produktů, části zase naopak pouze brandově, abychom jejich značku dostali do povědomí těch správných lidí v té nejvhodnější lokalitě. A k tomu nám slouží právě Big Data a O2 Geo Data.

Něco o našem týmu:
Jsme parta lidí, která se věnuje zákaznickým datům a personalizovaným mobilním kampaním, Big Data projektům, Product developmentu a hromadě dalších věcí. Náš tým je pro nás všechny druhou rodinou. Jeden od druhého se učíme a posouváme se navzájem raketově kupředu. Kde jinde najdeš pod jednou střechou obchoďáky s víc než 10 lety praxe, Data Science odborníky a specialisty na digitální kampaně, kteří rozumí automatizaci kampaní v Exponea, mobilnímu marketingu a Big Datům?
V týmu si navzájem tykáme, jsme spíš kámoši než jen kolegové od protějšího stolu. Nezkazíme žádnou srandu, přece jenom se chodíme do práce také bavit a tohle k tomu tak nějak patří. Rádi společně vyrážíme na teambuildingy nebo se scházíme i mimo pracovní dobu. Chápeme potřeby a povinnosti druhých a navzájem si maximálně vycházíme vstříc.
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex
Alex
Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír
Vladimír
Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára
Bára
Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana
Ivana
Recruitment
Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
Veronika
Veronika
Rozvoj & Vzdělávání

Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Zaměstnanecký tarif
Už žádné hlídání útraty za data a volání.
Až 18 000 Kč na nový telefon
Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
18 000 Benefit bodů
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
Body do O2 Knihovny
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Multisport karta
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
5 týdnů dovolené
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
Firemní stravování
Firemní stravování
Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
Slevová Shell karta
Slevová Shell karta
Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
Zora Válová
Zora Válová
Senior specialista náboru
Sdílet pozici

Volné pozice v O2 Centrále

Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
O2 na Instagramu

Podívejte se. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail