Manažer Platebních Metod a Produktů Třetích Stran (m/ž)

Praha
Do naší rozrůstající se divize Finančních služeb hledáme nového kolegu, který bude mít na starost nastavení strategie, komplexní zajištění a implementaci rozvoje platebních metod v O2. Hledáme někoho, kdo zná dané tržní prostředí a bude držet náš krok s příležitostmi a novinkami na trhu. A nejen to.
Čeká Vás také zajištění spolupráce s třetími stranami v oblasti finančních služeb, neustálé zlepšování platforem, na nichž řešení běží a v neposlední řadě také zodpovědnost za B2B i B2C oblast včetně Prepaid.
Jako úspěšný kandidát budete schopen zajistit celý projekt od začátku až do konce, jak po technologické stránce (dopady do aplikačních řešení O2), tak i po business stránce (segmentové i produktové řízení). Role je klíčová a předpokládá schopnost prezentovat a konzultovat s nejvyšším vedením společnosti. Budete mít příležitost udělat stopu a podílet se na budování fintech v telco, což je příležitost, která nepřichází každý den. A to navíc u technologického leadra jako je O2 s celým jeho potenciálem– Big Data, O2 Media, O2 Financial services atd.

Vaše budoucí práce:

 • Zodpovědnost za inovaci, strategii a celkový rozvoj a fungovaní platebních metod zejména (nikoli však výlučně) v oblastech:
  o Direct Carrier Billing
  o Platební brány (vč. akceptace platebních karet, ApplePay a Google Pay)
  o Platební tlačítka a další nové metody plynoucí nejen z PSD2
  o Peněženky
  o Další tradiční platební metody
 • Řízení vztahů a spolupráce s třetími stranami v oblasti finančních služeb (např. s bankami, karetními asociacemi, či agregátory plateb)
 • Zajištění kvality a neustále zlepšování platforem, na nichž řešení běží
 • Technologické zabezpečení návrhů a změn, včetně přesahu a dopadů do aplikačních řešení
 • Segmentové i produktové řízení partnerských řešení
 • Co u Vás hledáme:

 • Vysokoškolské vzdělání (ideálně ekonomického/technologického směru)
 • Alespoň 5 let praxe z oblasti finančních služeb či online zpracování plateb, ideálně napříč segmenty B2C, B2B
 • Zkušenosti s projektovým řízením a vedení technologických projektů výhodou
 • Výborná znalost regulatorního prostředí včetně PSD2
 • Zkušenosti s řízením kampaní a tvorbou propozic
 • Zkušenosti s implementací platebních bran, včetně dopadů do e-shopů/webů, řízení aplikačních platforem výhodou
 • Znalosti řízení partnerských vztahů a partnerských řešení
 • Strategické i analytické myšlení, samostatnost, proaktivitu, vyjednávací schopnosti na úrovni TOP managementu, zájem o seberealizaci, inovace a budování Fintech produktů v Telco prostředí
 • Znalost anglického jazyka slovem i písmem (fluent english)
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Stravenky
  Stravenky
  Na stravenky v hodnotě 105 Kč firma přispívá 65 Kč.
  Hana Rysková
  Hana Rysková
  Lead HR Business Partner
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail