Marketingový specialista do Interní komunikace (m/ž)

Praha
Do týmu Interní komunikace v O2 hledáme Marketingového specialistu. Hledáme člověka, který rád píše, není mu cizí jednoduchá příprava grafických materiálů, lákalo by ho podívat se pod pokličku digitálního týmu, kde se připravují nejrůznější videa, on-line přenosy, akce a podcasty a nebojí se ani organizace nejrůznějších akcí pro zaměstnance, chce se podílet i na správě našich sociálních sítí O2 Žije a orientuje se i v PowerPointu či Excelu.

Co vše máme na starost a co čeká tebe?

 • Píšeme. Budeš psát články na Intranet o různorodých tématech od nového obsahu v O2 TV přes tarify, komunikaci ke Klusákovu dokumentu V síti, HR, Nadace a CSR, rozhovory s kolegy atd. Komunikační kampaně jsou na tobě od A-Z (kreativita, text, kanály, grafika, analytika).
 • Organizujeme eventy a akce pro naše kolegy. Budeš vymýšlet a realizovat velké i malé akce – například Den kávy, Vánoční večírky, Manažerské konference nebo velikonoční či vánoční workshopy. Připravovat můžeš i nově vznikající interní veletrhy jednotlivých oddělení.
 • Geekové, technici a kolegové z bezpečnosti jsou v naší firmě velkou skupinou. Budeš hledat cesty, jak jejich práci přiblížit ostatním. Víš, že naši technici zajišťuji například přenosy Star Dance nebo českých voleb?
 • Máme digitální tým, se kterým můžeš spolupracovat. Budeš připravovat natáčení podcastů, hledat zajímavé osobnosti u nás ve firmě, kteří by se chtěli podělit o to, co dělají.
 • Děláme HR marketing, hlavně Instagram a Facebook O2 Žije. Můžeš mít naše sociální sítě na starost a vymýšlet jejich obsah.
 • Plánujeme nové projekty. Protože se neustále vyvíjíme, máme v plánu i rozjezd nových projektů, kde by ti pomáhala naše zkušená (a skvělá!) kolegyně. O parťáka na hladký rozjed tedy budeš mít vystaráno.
 • Co u Tebe hledáme?

 • Hledáme především člověka, kterého budou bavit aktivity, které popisujeme. Když budeš mít alespoň s některými z nich částečnou zkušenost, bude to určitě velkou výhodou - ať už to bude psaní článků, organizování akcí, natáčení videí či psaní příspěvků na sociální sítě.
 • Určitě potřebujeme, aby ses nebál mluvit s lidmi, byl aktivní v hledání témat, která se dají v rámci interní komunikace řešit a přicházel s nápady, jak jejím prostřednictvím zlepšovat život našich kolegů v O2.
 • Bude také fajn, když budeš mít vztah k technologiím a budeš umět pracovat v Excelu a Powerpointu.
 • Zbytek Tě rádi naučíme :)

  Dej nám o sobě vědět a rády se potkáme!
  Budeme se těšit!
  Šárka a Verča
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Tomáš Doležel
  Tomáš Doležel
  Lead HR Business Partner
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail