Marketingový specialista do Interní komunikace v O2 (m/ž)

Praha
 • Píšeme
  Jsme tým Interní komunikace a naším primárním úkolem je psát. A to jak články, tak texty, ale děláme i zajímavé rozhovory s lidmi v O2. Vymýšlíme komunikační kampaně od A-Z (kreativita, text, kanály, grafika, analytika).

  Témata jsou různorodá od nového obsahu v O2 TV přes tarify, komunikaci ke Klusákovu dokumentu V síti, HR, Nadace a CSR, rozhovory s kolegy atd.

  Kreativitě se meze nekladou, píšeme lidsky, bez korporátštiny. Také jsme spustili nový Intranet, který funguje jako sociální síť, takže komunikační nástroj máme parádní.

 • Organizujeme eventy
  Pořádáme Vánoční večírky (letos se hlásíme do Zlatého středníku s večírkem na téma pouť, měli jsme točící labutě, střelnici i cukrovou vatu), Manažerské konference (Meet Factory, Kotelna Libčice, Pragovka,..), Grilovačky na střeše a spoustu dalších.

 • Děláme HR marketing
  Hlavně Instagram a Facebook O2 Žije.

 • Fušujeme ale i do IT projektů

  Hodně o naší práci najdete i na Linkáči mojí současné šéfky: https://www.linkedin.com/in/novakovaandrea/

  Mezi moje nejoblíbenější projekty patří například: Svoboda není samozřejmost, Sazejstromy.cz, O2 Žije příběhy nebo třeba portál Chytrá škola.

  Dej nám o sobě vědět a ráda se s tebou potkám!

  Budu se těšit!
  Šárka
 • Koho hledám?

  Kromě jiného potřebuji někoho, kdo je technicky zdatný. Nedělá mu problém natočit a sestříhat video (nebo má chuť se to naučit) a Excel a Power Point jsou pro něj naprosto ok.

  Co ti můžeme nabídnout?

  Kromě fajn klasiky v podobě stravenek, příspěvku na mobilní telefon a 5 týdnů dovolené, máme i 18 000 na útratu v cafeterii, hezkou O2 HUB kavárnu nebo možnost pracovat na střeše na čerstvém vzduchu, kde si dokonce přes oběd můžeš s kolegy zagrilovat.

  Také se můžeš přihlásit na spoustu zajímavých inspirativních workshopů a vzdělávacích kurzů od výroby kokedamy, přes programování až k životu bez lepku.
  Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Nadupaná vstupenka do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Na stravenky v hodnotě 105 Kč O2 přispívá 65 Kč.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Ivana Hálková
  Ivana Hálková
  Senior Recruiter
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail

  Chcete vědět, co je u nás nového?