Obchodní zástupce - firemní segment SMB (m/ž)

Praha
Přijde Vám spojení „komunikace se zákazníky“ jako klišé? Práce v našem týmu není jen o „komunikaci se zákazníky“, ale hlavně o naslouchání k nim, nabídnout vhodné řešení a pomáhat zákazníkům rozvíjet jejich business. Jsme tým obchodníků, které baví dosahování cílů, jsme ambiciózní a máme radost z dobře uzavřeného obchodu. Jsme flexibilní, nikdo nám neříká kolik hodin denně pracovat, nebo odkud. Baví nás možnost neomezeného výdělku a opravdu nadstandardní provize. Jsme samostatní, vedeme obchodní jednání s majiteli firem přímo v terénu a celý business od A až do Z je na nás. A co nemáme rádi? Administrativu…ale naštěstí jí není tolik :). Vše máme při ruce v pracovním ultrabooku, ve kterém jsou i smlouvy včetně elektronického podpisu. Práce v segmentu pro malé a střední firmy je svižná, rychlá, žádné zdlouhavé procesy, a díky tomu jsou naše výsledky rychle vidět.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • Akvizice firemních zákazníků v segmentu SMB (malé a střední firmy) a
    následná péče. Aktivní prodej portfolia produktů a služeb stávajícím a novým
    zákazníkům (prodej fixních, mobilních a ICT produktů, Car Control, kamerové
    systémy, datová centra, O2 TV, eKasa, ...)
  • Samostatné vedení obchodních jednání s klienty
  • Zpracování individuálních nabídek dle potřeb zákazníka
  • Pravidelný reporting a komunikace s kolegy, účast na týmových poradách

    CO MÁ A UMÍ TEN/TA, KOHO HLEDÁME:

  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Praxe obchodního zástupce výhodou
  • Silná orientace na potřeby zákazníka
  • Spolehlivost, samostatnost, flexibilita a vysoké pracovní nasazení
  • Práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Živnostenský list nebo ochota si jej zřídit
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zájem o moderní technologie
  • CO ZA TO:

  • Nadstandardní odměna limitovaná pouze schopnostmi obchodního zástupce,
    výše odměn není zastropována
  • Podpora pro nováčky celkem 70.000 Kč za 4 měsíce
  • Propracovaný systémem úvodního zaškolení s odměnou až 20.000 Kč
  • Online univerzita – možnost se neustále a zdarma vzdělávat
  • Ultrabook s neomezenými daty i pro soukromé účely
  • O2 extra výhody, slevy na některé produkty a služby, motivační soutěže
  • Možnost využít operativní leasing od O2. V závislosti na výši Vašeho plnění
    Vám na auto i finančně přispějeme (při splnění plánu až 100% příspěvek)
  • Příjemné pracovní prostředí – nejen, že máme super kanceláře, O2 HUB, ale i
    krásnou velkou terasu, kde můžete pracovat.
  • Práce ve velké firmě, která je řízena nekorporátním způsobem. Každý má
    možnost kariérního růstu dle svých možností a ambic.
  • Flexibilní spolupráce se silným partnerem - O2 Czech Republic a.s.
  • Je jedno, zda máte technické, ekonomické nebo humanitní zaměření. O2 je rozmanité a stejně tak i možnosti uplatnění. Budete se potkávat s lidmi z různých oborů, kteří jsou opravdovými profesionály, rádi pomohou a otevřou vám nové obzory. Důležitý je selský rozum, ochota přinášet řešení a posouvat věci dál.
    Magdaléna
    Magdaléna
    Business Development
    Práca v O2 ma baví najmä vďaka ľuďom, s ktorými spoločne hľadáme cestu ako čo najlepšie vyhovieť potrebám naších zákazníkov.
    Katarína
    Katarína
    Key Account Management
    O2 doporučuji každému, kdo se chce profesně rozvíjet a naučit se jak funguje korporátní organizace. Je to další úroveň vzdělání. Získané znalosti a zkušenosti jsou pak cenné po osobní i profesní stránce.
    Karel
    Karel
    Daniela Poková
    SMB Sales
    O2 na Instagramu

    Podívejte se. #O2 Žije

    Poslat nabídku na e-mail

    Chcete vědět, co je u nás nového?