Obchodník do sales týmu O2 (m/ž)

Přidej se k nám a ukaž co je v tobě! Hledáme šikovné obchodníky, kteří mají zapálení pro obchod a chtějí pečovat o naše firemní zákazníky.

Co je tím “extra”, proč pracovat v salesu v O2?

Práce ve velké firmě, která je řízena nekorporátním způsobem. Každý má možnost kariérního růstu dle svých možností a ambic. Každý se může podílet na inovacích v rámci společnosti.

Nejsme nadnárodní korporát. Všechno si řešíme tady a rychle. Odpadají složité schvalovací procesy. Máme volné ruce a můžeme se soustředit pouze na svou práci.

Nabízíme služby, které mají smysl, a které plní očekávání. Umíme naslouchat, jednat a vytvářet lidem nové zážitky.

Inspirujeme zákazníky, ať naše služby a produkty využívají naplno. Díky nám mohou každý den objevovat nový svět technologií. Právě ty jim můžeš pomoci usnadnit si život. Takový přístup jsou pak peníze pro tebe.

Jak vypadá průměrný den obchodníka v O2?

Mluvíme spolu, mluvíme se zákazníky. Pracujeme v kanceláři i v terénu. Není důležité kdy a kde. Důležité jsou výsledky. Prostě prodáváme.
Je jedno, zda máte technické, ekonomické nebo humanitní zaměření. O2 je rozmanité a stejně tak i možnosti uplatnění. Budete se potkávat s lidmi z různých oborů, kteří jsou opravdovými profesionály, rádi pomohou a otevřou vám nové obzory. Důležitý je selský rozum, ochota přinášet řešení a posouvat věci dál.
Magdaléna
Magdaléna
Business Development
Práca v O2 ma baví najmä vďaka ľuďom, s ktorými spoločne hľadáme cestu ako čo najlepšie vyhovieť potrebám naších zákazníkov.
Katarína
Katarína
Key Account Management
O2 doporučuji každému, kdo se chce profesně rozvíjet a naučit se jak funguje korporátní organizace. Je to další úroveň vzdělání. Získané znalosti a zkušenosti jsou pak cenné po osobní i profesní stránce.
Karel
Karel
Key Account Management
Petra Hanáková
Petra Hanáková
Sdílet pozici
O2 na Instagramu

Podívejte se. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail

Chcete vědět, co je u nás nového?