Obchodník - péče o stávající firemní zákazníky O2 (m/ž)

Praha
Hledáme šikovné retenční obchodníky, kteří se chtějí starat o svěřené portfólio našich zákazníků, vydělat si zajímavé peníze a mít flexibilní pracovní dobu.

Váš den bude pestrý, budete trávit hodně času u stávajících zákazníků, kde samostatně povedete obchodní jednání. Dostanete pracovní ultrabook s neomezenými daty, který Vám ulehčí práci a díky němu můžete uzavírat smlouvy přímo u zákazníků. Práce v segmentu pro malé a střední firmy je svižná, rychlá, žádné zdlouhavé procesy, a díky tomu jsou rychle vidět vaše výsledky.

A jak vypadá Váš tým? Čeká na Vás 14 obchodníků, se kterými je sranda a vždy Vás podpoří! Back office včetně telefonistky, která Vám šetří čas navoláváním schůzek a teamleader, který Vás umí namotivovat tak, abyste dosáhl/a těch nejlepších výsledků!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • Péče o portfolio firem ve svěřeném regionu - jedná se o malé a střední firmy (SMB segment)
  • Akviziční činnost - prodej fixních, mobilních a ICT produktů, Car Control,kamerové systémy, O2 TV, eKasa, ... převážně stávajícím, ale i novým firemním zákazníkům společnosti O2
  • Řešení požadavků zákazníka
  • Samostatné vedení obchodních jednání v terénu
  • Vytváření komplexních nabídek pro firemní zákazníky
  • Pravidelný reporting a komunikace s kolegy, účast na týmových poradách

    CO MÁ A UMÍ TEN/TA, KOHO HLEDÁME:

  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce podmínkou
  • Výborné komunikační schopnosti (prezentační a vyjednávací)
  • Silná orientace na cíl
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zájem o moderní technologie
  • CO ZA TO:

  • Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení skládající se z fixní
    části a z bonusové složky
  • Propracovaný systémem úvodního zaškolení
  • Online univerzita – možnost se neustále a zdarma vzdělávat
  • Ultrabook s neomezenými daty i pro soukromé účely
  • O2 extra výhody, slevy na některé produkty a služby, motivační soutěže
  • Příjemné pracovní prostředí – nejen, že máme super kanceláře, O2 HUB, ale i krásnou velkou terasu, kde můžete pracovat.
  • Práce ve velké firmě, která je řízena nekorporátním způsobem. Každý má možnost kariérního růstu dle svých možností a ambic.
  • Firemní auto i k soukromým účelům
  • Multisport karta
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené a další
  • Je jedno, zda máte technické, ekonomické nebo humanitní zaměření. O2 je rozmanité a stejně tak i možnosti uplatnění. Budete se potkávat s lidmi z různých oborů, kteří jsou opravdovými profesionály, rádi pomohou a otevřou vám nové obzory. Důležitý je selský rozum, ochota přinášet řešení a posouvat věci dál.
    Magdaléna
    Magdaléna
    Business Development
    Práca v O2 ma baví najmä vďaka ľuďom, s ktorými spoločne hľadáme cestu ako čo najlepšie vyhovieť potrebám naších zákazníkov.
    Katarína
    Katarína
    Key Account Management

    Benefity pro vás

    Zaměstnanecký tarif
    Už žádné hlídání útraty za data a volání.
    Až 7 200 Kč na nový telefon
    Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
    18 000 Benefit bodů
    Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
    Body do O2 Knihovny
    2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
    Multisport karta
    Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
    5 týdnů dovolené
    Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
    Firemní stravování
    Na stravenky v hodnotě 105 Kč O2 přispívá 65 Kč.
    Slevová Shell karta
    Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
    Petra Hanáková
    HR Konzultant

    Volné pozice v Salesu

    Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
    O2 na Instagramu

    Podívejte se. #O2 Žije

    Poslat nabídku na e-mail

    Chcete vědět, co je u nás nového?