Online grafik - IČ (m/ž)

Praha
Do týmu online markeťáků v O2 hledáme šikovného grafika, který se nebojí korporátní komunikace a dokáže za den vystřihnout sadu bannerů. Budeš primárně v kontaktu s lidmi ze sociálních médií a onlinu. Všechno si děláme inhouse, takže se nemusíš bát, že se zadání ztratí mezi accountem a klientem a na tendrech budeš trávit víkendy. Naopak. Takže pokud hledáš něco stabilního s partou lidí, které práce baví, pošli nám svoje portfolio a budeme se těšit se na setkání!

Co byste měli umět:

 • Pracovat s Adobe creative suite: Photoshop, Illustrator, (InDesign).
 • Pro animace využívat After Effects a Premiera (případně jiný animační software).
 • Hledáme tedy někoho, kdo má zkušenost s online formáty a ideálně i s animací.
 • Pokud máte zkušenosti s brandem velikosti O2, uvítáme to, ale není to podmínkou.
 • Koho hledáme:

 • Člověka, který když něco řekne, tak to platí.
 • Někoho, kdo dokáže koordinovat svoji práci v rámci týmu.
 • Nehledáme umělce, ale spíš sekáče. Člověka, kterému není cizí udělat 50 bannerů za den, ale stejně tak dokáže vymyslet grafiku/animaci pro teaser na nový telefon.
 • Někoho, kdo umí dělat rychle a má ideálně zkušenost z onlinu.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání
  Ivana Hálková
  Ivana Hálková
  Senior Recruiter
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail

  Chcete vědět, co je u nás nového?