Volné pozice Online Marketing Specialist (m/ž)

Online Marketing Specialist (m/ž)

Praha
Plný úvazek

Nemám ráda dlouhé texty, ale chci vám říct, o čem tato práce je. Do Online týmu v O2 hledáme kolegu/kolegyni na seniorní roli digitálního markeťáka. Někoho, kdo dokáže strategicky řídit kampaně a performance konkrétního produktu.

Co konkrétně to znamená?

 • Svěříme vám zodpovědnost za prodejní výsledky a online kampaně daného produktu.
 • Budete znát cíle (business plán na rok/kvartál/měsíc) a rozpočet, který pro doručení cílů máte k dispozici (mio Kč).
 • Stanovíte si strategii, jak cíle co nejlépe doručit, a pak ji ve spolupráci s externí agenturou a ostatními kolegy z Online týmu naplníte. Ve zkratce vymyslíte kampaň, připravíte si podklady (grafika, textace), spustíte ji, vyhodnocujete, optimalizujete výkon a prezentujete výsledky. Ničím se přitom neomezujete - využíváme všechny externí (Google Ads, Sklik, Socia, …) i vlastní interní (emailing, pushky v O2 aplikacích, SMS, bannerové kampaně na o2.cz a v Moje O2) zdroje.
 • Je to hodně rozmanitá role, kdy každý den řešíte něco jiného.

Co je pro to dobré umět?

 • Nejdůležitější je chtít - učit se, zkoušet a hledat nové příležitosti.
 • Hodně pomáhá zkušenost z agentury nebo z obdobné role na "klientské straně". Potom víte, jak fungují výkonnostní kampaně (pojmy jako Google Ads, Sklik, Business Manager jsou vám vlastní). Víte, kde a jak sledovat výkon svých kampaní (rádi si upravíte svůj dashboard v Adobe/Google Analytics, Data Studiu či PowerBI).
 • Projektový management, respektive umět si zorganizovat práci a koordinovat i několik lidí, kteří s vámi na kampani spolupracují.
 • Prezentační dovednosti - můžete být v něčem nejlepší na světe, ale když to neumíte „prodat", nikdo se to nedozví. V této roli je důležité umět vysvětlit, proč se nám něco povedlo, ale i proč aktuální kampaň nedoručuje výsledky a jak s tím pracujeme.

Co za to získáte?

 • Zkušenost s řízením kampaní v rámci „velkého" brandu a s prodejem služeb, které využívají miliony zákazníků.
 • Podporu skvělého týmu - každý z kolegů má v něčem unikátní know-how a jsme zvyklí si hodně pomáhat.
 • Nové dovednosti - máme extra tým postavený jen pro automatizaci kampaní v Exponee (Bloomreach) a je vidět, že nás to hodně baví!


Jak vypadá tým?
Online Sales tým je součástí Digitalu - tří větších týmů, které společně digitalizují O2. První tým, který vede Lukáš, vyvíjí aplikaci MojeO2, online samoobsluhu pro naše zákazníky. Druhý, Alešův tým, se stará o všechny O2 weby. Ladí UX, piluje SEO a vyvíjí pro nás všechny kampaňové stránky. Třetí tým jsme my, Online Sales. Za námi jdou všechny online kampaně a prodeje O2. Cokoli si koupíte od O2 online, proteklo našima rukama :-). Web o2.cz a aplikace MojeO2 jsou pro nás klíčové nástroje, proto všichni z Digitalu sedíme vedle sebe na jednom patře.

Přímo Online Sales tým si můžete představit jako partu 25 lidí, kde se všichni známe jménem a jeden bez druhého nedáme ani ránu (hodně si pomáháme :-)). Konkrétně se jedná o pět menších týmů cca o pěti lidech. Social media tým vytváří obsah na všechny naše sociální sítě, Performance tým řídí interní a externí kampaně, Reporting tým hlídá analytiku a reportuje výsledky, Exponea tým automatizuje kampaně a Grafický tým vytváří všechny kreativy a animace, které potřebujeme do kampaní. Máme tak vše pod jednou střechou.

A proč vůbec někoho hledáme?
Kolegyně Věrka, která dělala svou práci skvěle (díky, Věrko!), si pořídila rodinu a vrátí se do týmu až po rodičovské. Nehledáme ale zástup na dobu určitou, žádného limitu se nebojte.S výběrem pomáhá
Lucie Krčmová

Lucie Krčmová

Senior specialistka náboru

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Neomezené volání, SMS a data jen za 89 Kč měsíčně.
Zaměstnanecký tarif
Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
Až 18 000 Kč na nový telefon
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
18 000 Benefit bodů
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Body do O2 Knihovny
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
5 týdnů dovolené
Firemní stravování
Stravné 100 Kč za odpracovaný den přímo do výplaty.
Firemní stravování
Shell karta
Sleva na nákup pohonných hmot - nafty a naturalu 95 (Shell FuelSave).
Shell karta
S výběrem pomáhá
Lucie Krčmová

Lucie Krčmová

Senior specialistka náboru

Co říkají o práci v O2 kolegové

Alex Alex
Vladimír Vladimír
Bára Bára
Ivana Ivana
Veronika Veronika
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex • Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír • Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára • Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana • Recruitment
Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
Veronika • Rozvoj & Vzdělávání

Volné pozice v O2 Centrále

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Ozveme se vám, jen co pro vás najdeme vhodnou pozici.

O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail