Operation Manager s maďarštinou (m/ž) O2 Financial Services

Praha
V O2 se neustále snažíme zlepšovat služby pro naše zákazníky a pomáhat jim i v nečekaných situacích. Naše dceřiná společnost O2 Financial Services (O2 FS) vystupuje mj. jako likvidátor pojistných událostí z pojištění chytrých zařízení.

V současné chvíli hledáme do týmu O2 FS novou posilu na pozici provozního manažera pro expanzi na maďarský trh, kde bychom chtěli navázat na úspěch našich služeb nabízených v ČR a SR.

VAŠE BUDOUCÍ PRÁCE:

 • Podílení se na vybudování, rozvoji a řízení vztahu se zákazníkem Telenor Hungary
 • Úzká spolupráce s projektovými a produktovými manažery O2, O2FS a Telenor, a to i na dalších projektech a rozvojových aktivitách
 • Nastavení spolupráce a následné řízení celého dodavatelského řetězce – partnerské pojišťovny, servisní střediska, přepravní společnosti, další zainteresované třetí strany
 • Denní dohled procesů náběru škodních událostí, realizace oprav a doprovodných služeb
 • Supervize poskytovaných služeb (interních i externích), kontrola nastavených SLA / KPI
 • Denní komunikace se zákaznickým centrem O2 FS a všemi články dodavatelského řetězce (pojišťovny, servisní střediska, přepravní společnosti, další zainteresované třetí strany)
 • Práce na optimalizaci a zefektivňování produktů a procesů
 • Příprava manažerských reportů
 • CO U VÁS HLEDÁME:

 • Český/slovenský a zároveň maďarský jazyk velmi dobře slovem i písmem, anglický jazyk alespoň na komunikační úrovni (úroveň min. B2)
 • Výborné komunikační a prezentační dovednosti (schopnost vést obchodní jednání, vyjednávat, prezentovat)
 • Odpovědnost za svěřené úkoly a zdroje (kvalita/čas/rozpočet)
 • Praxe 2 roky v oblasti telco, finančních služeb nebo logistiky
 • Ochota pravidelně cestovat do Maďarska (cca 1x za měsíc)
 • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
 • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
 • Samostatnost, pečlivost, proaktivita, procesní myšlení

  Pro zařazení do výběrového řízení zašlete prosím vaše CV v českém nebo slovenském jazyce a přiložte motivační dopis v maďarském a anglickém jazyce.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Stravenky
  Stravenky
  Na stravenky v hodnotě 105 Kč firma přispívá 65 Kč.
  Zora Válová
  Zora Válová
  Sales, O2 Prodejna
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail