Operátor zákaznického centra - maďarština (m/ž)

Brno
V O2 se neustále snažíme zlepšovat služby pro naše zákazníky a pomáhat jim i v nečekaných situacích. Naše dceřiná společnost O2 Financial Services (O2FS) vystupuje mj. jako likvidátor pojistných událostí z pojištění chytrých zařízení. V rámci expanze na maďarský trh, kde navazujeme na úspěch našich služeb nabízených
v ČR a SR, nyní hledáme do našeho zákaznického centra novou posilu na pozici operátora, která zapadne do našeho týmu a stane se jeho plnohodnotnou součástí.

VAŠE BUDOUCÍ PRÁCE:

 • Pomoc zákazníkům s hlášením škodních událostí – operátor se zákazníkem po telefonu diskutuje a sepisuje detailní průběh poškození jeho pojištěného zařízení
 • Zodpovídání dotazů zákazníků ke konkrétním škodním událostem a pojištění obecně – prostřednictvím telefonních hovorů, e-mailové korespondence a chatu
 • Kontaktování zákazníků na základě požadavků pojistných likvidátorů – zajištění potřebných informací pro další řešení hlášených škod
 • Každodenní komunikace se zákazníky, průběžná péče o zákazníky
 • Komunikace s týmem kolegů – předávání informací k jednotlivým zákazníkům, sdílení know-how, vzájemná výpomoc
 • Práce s interními systémy
 • Administrativní činnosti
 • Směnnost – ranní, odpolední. Pracovní doba zákaznické linky v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod, délka směny 8,5 hodiny. (Řídí se maďarským pracovním kalendářem.)
 • CO U VÁS HLEDÁME:

 • Maďarský jazyk velmi dobře slovem i písmem (pro komunikaci se zákazníkem), český nebo slovenský jazyk na komunikační úrovni (pro komunikaci uvnitř organizace)
 • Min. SŠ vzdělání
 • Pečlivost, dobré komunikační dovednosti, proaktivitu
 • Předchozí praxe na zákaznické lince nebo na prodejně výhodou
 • Dobrá uživatelská znalost Microsoft Teams, Outlook, Excel, Word a internet
 • Samostatnost, důslednost a pracovní nasazení bez ohledu na místo výkonu práce (prezenční nebo distanční forma)
 • Ochotu docházet v rámci úvodního zaškolení pravidelně do místa našeho zákaznického centra v Pardubicích (cca 1 měsíc) a poté pracovat primárně z home office. Účast na pravidelných týmových poradách v Pardubicích (2x/měsíc).
 • Benefity: zvýhodněný tarif v rámci O2 Family, 5 týdnů dovolené, stravenky. Možnost využít další služby v rámci O2 a O2 Family.
 • Pracovní smlouva je uzavírána s naší dceřinou společností O2 Financial Services s.r.o.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Stravenky
  Stravenky
  Na stravenky v hodnotě 105 Kč firma přispívá 65 Kč.
  Nelly Pánková
  Nelly Pánková
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail