Telekomunikace dávno nejsou jen volání a SMS. Pomáháme lidem zůstat ve spojení. Lékařům s pacienty, občanům s úřady, každému jednotlivci s jeho blízkými. I proto jsme součástí klíčové infrastruktury státu. Každý z O2 CZ v tom má svoji roli, i naši konzultanti na prodejně. Přidej se k nám do týmu!
Tvojí hlavní náplní práce bude inspirovat firemní zákazníky a hledat pro ně ta nejvhodnější komplexní řešení. Dále budeš řešit jejich požadavky analyzovat jejich potřeby a prodávat jim naše služby, mobilní telefony, příslušenství atd. Možností, co zákazníkovi nabídnout, máme dost a pro každého se najde lepší řešení. Zákazníkům nevoláme a ani je nikde venku aktivně neoslovujeme. Přijmeš naši výzvu?
Práce, kde můžeš kreativně využít své zkušenosti a znalosti v obchodě.
K základní mzdě 22 000 Kč (po zkušební době) máš neomezené bonusy, díky kterým si můžeš vydělat i 3× víc.
Pracovní smlouva na dobu neurčitou hned od začátku.
Super tým kolegů, kteří tě podpoří a užiješ si s nimi pracovní i nepracovní akce.
Tvá pracovní doba bude 8 hodin + 30 minut přestávka na oběd. Respektujeme vyváženost pracovního a osobního života.
Aby tvůj start byl co nejjednodušší, absolvuješ dvoutýdenní školení.
Workshopy a online přednášky, kde se potkáš s novou komunitou obchodníků.
ÚSPĚCH? ANO, POKUD MÁŠ ...
Prokazatelně úspěšnou praxi s aktivním prodejem a komunikací se zákazníky (především v oboru telekomunikací, elektra, bankovnictví apod. ).
Chuť bavit se se zákazníky a řešit jejich požadavky.
Schopnost analyzovat potřeby firemního zákazníka a navrhnout komplexní řešení.
Energii pro plnění stanovených cílů.
Zájem o svět mobilních telefonů a moderních technologií.
Samostatnost ve spravování vlastní databáze a dotahování obchodních případů.
Lákala mě práce ve velké, silné a stabilní firmě. Sama jsem byla zákazníkem O2, a přesto mě překvapilo, co všechno firma umí a nabízí. Má mnoho příležitostí k rozvoji, motivační odměňovací systém a spoustu skvělých lidí na správném místě.
Vendy Vedoucí prodejny
Mám rád výzvy a snažím se každý den dělat svoji práci co nejlépe. Výplata mi navíc dorazí na účet vždycky tak, jak má. Díky O2 dokážu zajistit svoji rodinu a dopřát nám krásný život – od bydlení až po koníčky své dcery nebo dovolenou.
Jakub Vedoucí prodejny
Vyhrála jsem soutěž pro Konzultanty a najednou sedím v letadle to Punta Cany! Nemohla jsem tomu uvěřit, protože Dominikánská republika byla vždy můj sen. Tam jsem si zamilovala oceán a cestování. Od té doby si v O2 vydělávám na desítky dalších cest pro celém světě.
Tereza Vedoucí prodejny
Do každého dne jdu naplno, a to mi umožňuje posouvat moji kariéru úžasnou rychlostí. Každá z pozic v O2 mi dala nové zkušenosti, které jsou důležité pro dosažení mých cílů. Naučil jsem se pohybovat v byznysu, vést tým lidí a komunikovat se zákazníky
Štěpán Vedoucí prodejny
Vždy jsem chtěl docílit toho, aby se moje práce stala i mým koníčkem. A to mi kariéra v O2 umožnila. Každý den je pro mě nová výzva, kterou chci zvládnout. Ať se jedná o požadavky zákazníků nebo podporu skvělých kolegů na prodejně. Práce v O2 mě posouvá tam, kde chci být, abych si mohl plnit své celoživotní sny.
Vlasta Vedoucí prodejny
Benefity pro tebe
Zaměstnanecký tarif
Už žádné hlídání útraty za data a volání.
Až 7 200 Kč na nový telefon
Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
Firemní stravování
Na stravenky v hodnotě 105 Kč O2 přispívá 65 Kč.
Slevová Shell karta
Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
Jak to bude probíhat
Přihlásíš se na pozici
Seznámíme se po telefonu
Lépe se poznáme (on-line nebo off-line)
Vyzkoušíš si práci v prodejně
Pokud budeme vzájemně spokojení, plácneme si
Jiřina Štorková O2 Prodejna, Zákaznické centrum Ústí nad Labem