Product development manager O2 Media (m/ž)

Praha
Chceš zažít adrenalin start-upu a zároveň mít za sebou zázemí stabilní firmy? Máš silné organizační schopnosti a zkušenosti s řízením projektů a vedením týmu?

Něco o našem týmu:

V týmu O2 Media je náš přibližně 15. Navzájem si tykáme a jsme spíš kámoši než jen kolegové od protějšího stolu. Nezkazíme žádnou srandu, a kromě práce si společně dokážeme užít i spoustu zábavy. Rádi společně vyrážíme na teambuildingy nebo se scházíme i mimo pracovní dobu. Chápeme potřeby a povinnosti druhých a navzájem si maximálně vycházíme vstříc.


O2 Media tým (www.o2media.cz) je mozek i dodavatel inovativních kampaní pro externí klienty, jejichž cílem je zvýšení prodejů, zlepšení zákaznické zkušenosti či posílení brandu. Nebojíme se ani složitějších projektů – pro klienty vytváříme modely, které mimo jiné predikují pravděpodobnost prodeje, afinitu k produktu nebo riziko odchodu zákazníka. Využíváme rozsáhlé datové zdroje, sofistikované nástroje i poslední trendy v oblasti umělé inteligence.

Co budeš mít na starosti:

 • S pomocí svého týmu (2 interní kolegové a externí dodavatelé) budeš rozvíjet a zajišťovat bezproblémový provoz marketingových a analytických nástrojů pro tým i zákazníky O2 Media.
 • Ve spolupráci s Business zadavateli budeš ověřovat potenciál pro rozvoj stávajících nebo hledání nových řešení.
 • Budeš zajišťovat správnou metodiku při řízení projektových aktivit a udržovat rovnováhu mezi novými požadavky a jejich schopností je v čase doručovat.
 • Dále budeš komunikovat s různými odděleními napříč společností, zejména AI Centrem (www.dataclair.ai), oddělením IT a network a dalšími.
 • Ideálně díky zkušenostem můžeš pomáhat kolegům v rozvíjení jejich dovedností spojených s řízením složitých projektů a prohlubování znalostí v oblasti vývoje produktů.
 • Co u tebe hledáme:

  Hard-skills:
 • Především u nás uplatníš zkušenost s řízením projektů, případně principy vývoje SW produktů.
 • Výhodou znalosti z oblasti navrhování UI prototypů aplikací (např. ve Figmě).
 • Výhodou obecné znalosti principu fungování aplikací (web/ desktop/ mobil).
 • Výhodou znalost HTML, SQL či libovolného programovacího jazyka.
 • Znalost kancelářského SW (Office, Word, Excel, PowerPoint) podmínkou.

  Soft-skills:
 • Na školách nám nesejde, více nás zaujme tvá pracovitost, nápaditost a pozitivní přístup.
 • Pragmatický přístup, organizační dovednosti a schopnost vycházet s lidmi je vhodnou predispozicí pro tuto pozici.
 • Selský rozum, analytické myšlení a dobré komunikační dovednosti ti pomohou v rychlé orientaci v našem dynamickém prostředí.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Zora Válová
  Zora Válová
  Senior specialista náboru
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail