Produkční pro O2 TV Production (m/ž)

Praha
Hledáme Mr. Wolfa…i v sukni… někoho, kdo si poradí v každé situaci, zkoordinuje partu techniků, s klientem bude jednat v rukavičkách, bude včas (a) na správném místě. Pro O2 TV SPORT zajišťujeme veškerou výrobu živých televizních přenosů. Vyrábíme hlavně sportovní obsah, nejen pro O2TV SPORT, ale i pro klienty po celé Evropě. Také umíme hravě zvládnout výrobu zábavních pořadů. Permanentní nuda za počítačem v kanclu a rutina tě rozhodně nečeká. Jednoduše(,) děláme zábavu, a to i hodně o víkendech. Někdy i v zahraničí. Říkáme to upřímně, každý víkend si moc nazapaříš. Prostor pro relax budeš mít spíš v týdnu.

TVOJE BUDOUCÍ PRÁCE:

 • Koordinace a realizace eventu od A do Z
 • Začneš komunikací s klientem, dodavateli a hlavně s naším týmem, abys dobře věděl, jaké kdo má očekávání a co je potřeba zařídit.
 • Administrativě se přesto nevyhneš. Dáš dohromady všechny vstupy a vytvoříš produkční list, ten všem zodpoví otázky: Co? Kde? Kdy? Jak?
 • Před zahájením eventu jsi první na místě, abys ošéfoval případná nemilá překvapení. Na parkovacím místě pro náš OB van stojí auta? Žádná překážka! Zavoláš odtahovku! I to se stává…
 • Po akci odjíždíš, až když se náš tým sbalí a finišuješ fakturací za celou tu parádní akci.
 • CO U TEBE HLEDÁME?

 • Hledáme někoho s výbornými organizačními a komunikačními dovednostmi. Nemusíš mít ale praxi jako produkční.
 • Odolnost proti extrémnímu stresu, přeci jen máš jen jeden pokus. Vysíláme živě.
 • MS Office (Word a Excel) ti nejsou cizí, potřebuješ je k práci, bez nich produkční list a fakturu neuděláš.
 • Umění práce s internetem a vyhledáváním informací, plánování cest, hledání dodavatelů v zahraničí, orientaci v hotelových a leteckých službách atd.
 • Dostaneš příležitost využívat angličtinu, máme i zakázky v zahraničí. Nikdy nevíš, kam tě pošleme, zda za polární kruh a nebo do slunné Barcelony. Ze zkušenosti víme, že potřebuješ alespoň úroveň B2.
 • Vášeň pro řízení a cestování autem, najedeš tisíce km měsíčně, skupina B je dostatečná.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Na stravenky v hodnotě 105 Kč O2 přispívá 65 Kč.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Veronika Nováčková
  Veronika Nováčková
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail