Projektový manažer (m/ž)

Praha
Do naší projektové kanceláře hledáme projektového manažera, který bude zodpovědný za řízení projektů a změnových dodávek většího rozsahu. Projektová kancelář je oddělení odpovědné za řízení klíčových interních projektů, vyplývajících z celofiremních OKR (Objective Key Results) které mohou být buď komerčního nebo technologického charakteru, případně mohou vyplývat z legislativních požadavků kladených na nás jakožto na telekomunikačního operátora. Každý projektový manažer pak řídí v jednom časovém okamžiku paralelně 1 – 2 projekty, v závislosti na jejich rozsahu.

Vaše budoucí práce:

 • Převezmete odpovědnost za sestavení a řízení projektového týmu, přidělování a kontrolu úkolů a řízení komunikace v rámci projektového týmu i vně projektu.
 • Odpovídáte za jasně vymezený scope projektu nebo jeho části – souboru změnových požadavků.
 • Budete sestavovat harmonogram činností a dodávek, odhadujete a vyhodnocujete rizika a dopady.
 • Řídíte implementaci funkčních celku, včetně všech parametrů služeb, synergických efektů, zajištění připravenosti spolupracujících týmů a aktivně komunikujete, eskalujete případné nedostatky s cílem zajistit včasnost, kompletnost a kvalitu dodávky.
 • Předáváte pravidelné zpětné vazby v rámci projektového managementu, navrhujete a realizujete zlepšovací aktivity.
 • V neposlední řadě zajistíte akceptaci, předání dodávky a reportování statusu vlastníkovi/sponzorovi projektu.
 • Co u Vás hledáme:

 • Osobní zkušenost se samostatným řízením dodávky software nebo změnových komerčních iniciativ ve větší firmě
 • Praxe na pozici projektového manažera min. 3 roky
 • Výhodou je zkušenost s řízením dodávky legislativních projektů (sesouladění vnitřních procesů a systémových nastavení vůči platné legislativě)
 • Rádi bychom, abyste měli minimálně SŠ, ideálně VŠ vzdělání s technickým/ICT zaměřením, aby Vám pojmy nebyly úplně cizí (ovšem není podmínkou)
 • Pokud máte zkušenost s agilními metodami řízení, je to pro Vás výhodou
 • Musíte být člověk, který je schopný přijmout odpovědnost za svěřené úkoly a mít aktivní přístup k přiděleným projektům
 • Důležité jsou pro nás Vaše komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti včetně umění aktivně řešit vzniklé problémy
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Tomáš Doležel
  Tomáš Doležel
  Lead HR Business Partner
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail