Volné pozice Projektový manažer (m/ž)

Projektový manažer (m/ž)

Praha
Plný úvazek

Vzhledem k rozšiřujícímu se portfoliu strategických projektů rozšiřujeme naši projektovou kancelář. Hledáme projektového manažera, který bude zodpovědný za řízení projektů a změnových dodávek většího rozsahu. Projektová kancelář je oddělení odpovědné za řízení klíčových interních projektů, vyplývajících z celofiremních OKR (Objective Key Results) které mohou být buď komerčního nebo technologického charakteru, případně mohou vyplývat z legislativních požadavků kladených na nás jakožto na telekomunikačního operátora. Každý projektový manažer pak řídí v jednom časovém okamžiku paralelně 1 – 2 projekty, v závislosti na jejich rozsahu.

Vaše budoucí práce:

 • Převezmete odpovědnost za sestavení a řízení projektového týmu, přidělování a kontrolu úkolů a řízení komunikace v rámci projektového týmu i vně projektu.
 • Odpovídáte za jasně vymezený scope projektu nebo jeho části – souboru změnových požadavků.
 • Budete sestavovat harmonogram činností a dodávek, odhadujete a vyhodnocujete rizika a dopady.
 • Řídíte implementaci funkčních celku, včetně všech parametrů služeb, synergických efektů, zajištění připravenosti spolupracujících týmů a aktivně komunikujete, eskalujete případné nedostatky s cílem zajistit včasnost, kompletnost a kvalitu dodávky.
 • Předáváte pravidelné zpětné vazby v rámci projektového managementu, navrhujete a realizujete zlepšovací aktivity.
 • V neposlední řadě zajistíte akceptaci, předání dodávky a reportování statusu vlastníkovi/sponzorovi projektu.

Co u Vás hledáme:

 • Osobní zkušenost se samostatným řízením dodávky software nebo změnových komerčních iniciativ s návazností na IT ve velké firmě
 • Praxe na pozici projektového manažera min. 5 let
 • Výhodou je zkušenost s řízením dodávky legislativních projektů (sesouladění vnitřních procesů a systémových nastavení vůči platné legislativě)
 • Rádi bychom, abyste měli minimálně SŠ, ideálně VŠ vzdělání s technickým/ICT zaměřením, aby Vám pojmy nebyly úplně cizí (ovšem není podmínkou)
 • Pokud máte zkušenost s agilními metodami řízení, je to pro Vás výhodou
 • Musíte být člověk, který je schopný přijmout odpovědnost za svěřené úkoly a mít aktivní přístup k přiděleným projektům
 • Důležité jsou pro nás Vaše komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti včetně umění aktivně řešit vzniklé problémyS výběrem pomáhá
Tomáš Doležel

Tomáš Doležel

Lead HR Business Partner

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Neomezené volání, SMS a data jen za 89 Kč měsíčně.
Zaměstnanecký tarif
Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil, který si sám vybereš.
Až 18 000 Kč na nový telefon
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
18 000 Benefit bodů
Firemní stravování
100 Kč na jídlo za každý odpracovaný den. Přímo do výplaty.
Firemní stravování
Multisport karta
Nadupaná vstupenka do wellness a fitka za výhodnou cenu.
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
5 týdnů dovolené
Shell karta
Tankování u Shellky za nejvýhodnější ceny na trhu.​
Shell karta
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Body do O2 Knihovny
S výběrem pomáhá
Tomáš Doležel

Tomáš Doležel

Lead HR Business Partner

Co říkají o práci v O2 kolegové

Alex Alex
Vladimír Vladimír
Bára Bára
Ivana Ivana
Veronika Veronika
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex • Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír • Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára • Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana • Recruitment
Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
Veronika • Rozvoj & Vzdělávání

Volné pozice v O2 Centrále

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Ozveme se vám, jen co pro vás najdeme vhodnou pozici.

O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail