Volné pozice Projektový manažer - Network Development (m/ž)

Projektový manažer - Network Development (m/ž)

Praha
Plný úvazek

Do naší projektové kanceláře hledáme projektového manažera, který bude zodpovědný za řízení projektů a změnových dodávek většího rozsahu. Projektová kancelář je oddělení odpovědné za řízení klíčových interních projektů, vyplývajících z celofiremních OKR (Objective Key Results) které mohou být buď komerčního nebo technologického charakteru, případně mohou vyplývat z legislativních požadavků kladených na nás jakožto na telekomunikačního operátora. Každý projektový manažer pak řídí v jednom časovém okamžiku paralelně 1 – 2 projekty, v závislosti na jejich rozsahu.

Aktuálně hledáme projektového manažera zaměřeného zejména na projekty v oblasti rozvoje síťových technologií.

Vaše budoucí práce:

 • Budete koordinovat zkušené manažery a specialisty z různých technologických domén O2 a také dodavatele dílčích či komplexních řešení. Budete spolupracovat na dodávce těch nejlepších služeb vybudovaných nad top industry technologiemi a postupy (např. datové služby, hlasové služby, chatboty, CICD, kontejnery, 5G, 6G 😊, …) a mít zásadní podíl na spouštění skvělých služeb a novinek ve spolupráci se světovými partnery
 • Převezmete odpovědnost za sestavení a řízení projektového týmu, přidělování a kontrolu úkolů a řízení komunikace v rámci projektového týmu i vně projektu.
 • Odpovídáte za jasně vymezený scope projektu nebo jeho části – souboru změnových požadavků.
 • Budete sestavovat harmonogram činností a dodávek, odhadujete a vyhodnocujete rizika a dopady.
 • Řídíte implementaci funkčních celku, včetně všech parametrů služeb, synergických efektů, zajištění připravenosti spolupracujících týmů a aktivně komunikujete, eskalujete případné nedostatky s cílem zajistit včasnost, kompletnost a kvalitu dodávky.
 • Předáváte pravidelné zpětné vazby v rámci projektového managementu, navrhujete a realizujete zlepšovací aktivity.
 • V neposlední řadě zajistíte akceptaci, předání dodávky a reportování statusu vlastníkovi/sponzorovi projektu.

Co u Vás hledáme:

 • 3 a více letá osobní zkušenost se samostatným projektovým řízením dodávky software nebo technologických projektů nebo změnových komerčních iniciativ ve větší firmě
 • Výhodou je zkušenost s řízením projektů v oblasti ICT a telekomunikačních projektů nad hlasovými, datovými aj. službami různými metodami řízení dodávky (waterfall s definovaným scopem a časováním, agile s průběžně validovanými výsledky a upravovanými cíli aj.)
 • Výhodou je také znalost technologií a industry trendů z oblasti hlasových a datových služeb, včetně průřezových oblastí jejich dodávek v cloudech, streamového zpracování dat o stavu a kvalitě poskytovaných služeb aj.
 • Potřebujeme, abyste se chtěl učit a poznávat nové věci, nové technologie, nová řešení. Nemusíte vše hned znát a vědět, důležité je chtít, mít vůli a odhodlání se nové věci „za pochodu“ a pod tlakem naučit a zejména stavět na schopných a znalých členech projektového týmu.
 • Rádi bychom, abyste měli minimálně SŠ, ideálně VŠ vzdělání s technickým/ICT zaměřením, aby Vám pojmy nebyly úplně cizí.
 • Musíte být člověk, který je schopný přijmout odpovědnost za svěřené úkoly a mít aktivní přístup k přiděleným projektům.
 • Důležité jsou pro nás Vaše komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti včetně umění aktivně řešit vzniklé problémy.
 • Pokud máte zkušenost s agilními metodami, je to pro Vás výhodou.S výběrem pomáhá
Tomáš Doležel

Tomáš Doležel

Lead HR Business Partner

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Neomezené volání, SMS a data jen za 89 Kč měsíčně.
Zaměstnanecký tarif
Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
Až 18 000 Kč na nový telefon
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
18 000 Benefit bodů
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Body do O2 Knihovny
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
5 týdnů dovolené
Firemní stravování
Stravné 100 Kč za odpracovaný den přímo do výplaty.
Firemní stravování
Shell karta
Sleva na nákup pohonných hmot - nafty a naturalu 95 (Shell FuelSave).
Shell karta
S výběrem pomáhá
Tomáš Doležel

Tomáš Doležel

Lead HR Business Partner

Co říkají o práci v O2 kolegové

Ondřej Ondřej
Hanka Hanka
O2 je společnost, která udává trend v telekomunikačních a ICT technologiích v ČR a SR. To mi dává možnost přicházet s novými řešeními ke spokojenosti zákazníků. Navíc mám možnost rozšiřovat si vzdělání v rámci naší virtuální univerzity nebo inspirativních setkání.
Ondřej • Datové centrum
O2 je firma, která se umí rychle měnit. Je pro každého, kdo se umí přizpůsobit a je připraven na nekonečné množství výzev. Nejvíce mě baví práce s moderními technologiemi, mým týmem a kolegy, kteří jsou profíci v oboru. Ráda se také účastním mini workshopů a inspirativních setkání, které se u nás pořádají několikrát do měsíce.
Hanka • Product management

Volné pozice v IT & Technology

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Ozveme se vám, jen co pro vás najdeme vhodnou pozici.

O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail