Retail Sales analytik

Praha
Náš tým BI & Analytics se rozrůstá, a proto hledáme do týmu nové kolegy - analytiky.

Mezi primární oblasti našeho týmu, kterým se věnujeme patří kompletní analytika a reporting nad celou sítí značkových prodejen a nově také nad kanálem Přímého prodeje.

Právě proto hledáme nového kolegu, který bude mít na starost kompletní analytiku nad novým prodejním kanálem přímého prodeje.

Chceš se stát součástí našeho týmu a podílet se na tom, jak vypadá odměňování, plánování, reporting pro Přímý prodej? Pak hledáme právě Tebe!

A koho do týmu hledáme?

Určitě jedna z hlavních věcí, kterou požadujeme je TÝMOVOST! Spojují nás nejen čísla, tabulky ale i mimopracovní aktivity a koníčky

Hledáme osobu, kterou láká propojování zdánlivě nepropojitelného a má chuť hledat nové cesty, proto kladný vztah k číslům a excelu nesmí chybět. Znalost Accessu, popř SQL není podmínkou, ale je výhodou.

Co můžeš očekávat?

Náplň práce analytika je u nás velmi rozmanitá. Od široké škály různých analýz, přes predikce vývoje produktů, výkonu, návštěvnosti až po plánování, odměňování nebo správu PnL celé prodejní sítě.

Na základě výstupů Tvé práce pak dochází k zásadním rozhodnutím managementu o dalším směřování celého retailu – proto ZODPOVĚDNOST a ČASOVÁ FLEXIBILITA jsou pro nás klíčové.
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex
Alex
Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír
Vladimír
Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára
Bára
Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana
Ivana
Recruitment
Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
Veronika
Veronika
Rozvoj & Vzdělávání

Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Zaměstnanecký tarif
Už žádné hlídání útraty za data a volání.
Až 7 200 Kč na nový telefon
Až 7 200 Kč na nový telefon
Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
18 000 Benefit bodů
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
Body do O2 Knihovny
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Multisport karta
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
5 týdnů dovolené
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
Firemní stravování
Firemní stravování
Na stravenky v hodnotě 105 Kč O2 přispívá 65 Kč.
Slevová Shell karta
Slevová Shell karta
Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
Kateřina Popek
Kateřina Popek
O2 Prodejna, Zákaznické centrum Ostrava
Sdílet pozici

Volné pozice v O2 Centrále

Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
O2 na Instagramu

Podívejte se. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail