Sales Support & Online Specialist pro startup Mluvii (m/ž)

Praha
Ahoj, jsme startup mluvii!
Vyvinuli jsme multifunkční nástroj pro online komunikaci se zákazníky (chat, videochat, sdílení dokumentů a obrazovky, cobrowsing, kognitivní servisy aj.).
Náš produkt využívají největší call centra v České republice. Stali jsme se specialisty na on-line komunikaci a opakovaně vyhráli prestižní ocenění Microsoft Awards v roce 2017 i 2018. V současnosti spolupracujeme s největšími společnostmi v České republice jako O2, Alza nebo Microsoft.

Nabízíme práci na HPP nebo IČO. Flexibilitu malé firmy s podporou nadnárodní společnosti. Stabilní tým plný odhodlaných lidí, od kterých se budeš mít co naučit. Ovoce, skvělá káva, multisportka a pet friendly kancelář.

V tuto chvíli hledáme posilu našeho obchodního týmu na pozici Sales Support & Online Specialist.

Jak bude vypadat tvá pracovní náplň?

V mluvii budeš hlavní komunikační spojkou mezi námi a našimi klienty, pomůžeš jim řešit technické i netechnické potíže při využívání naší aplikace. Budeš součástí komerčního týmu a zapojíš se tak do celého procesu prodeje a péče o firemní zákazníky. Měl/a bys mít zkušenost se supportní nebo administrativní pozicí, ale slibujeme, že tě nenecháme zakrnět a budeš mít přesah jak do salesu tak IT projektů. Těšit se můžeš třeba na:

- kontaktování zájemců o naše služby (neboj, žádné cold calls nehrozí ;)),
- realizaci živých ukázek naší aplikace s obchodníkem,
- školení operátorů našich zákazníků,
- pravidelné představení novinek v aplikaci zákazníkům.

Mluvii budeš zkrátka znát jako své boty a my všichni uvítáme tvé podněty pro zlepšení. Tvým úkolem bude také sbírat nápady na zlepšení od našich zákazníků a pokud budou tápat, dávat jim ty správné rady, jak s mluvii pracovat.

Co bys měl/a znát a umět?

- komunikativnost – nebojíš se zvednout telefon nebo se zákazníky komunikovat ve videu,
- organizovanost, důslednost a pracovitost považujeme za samozřejmost,
- bude se hodit předchozí zkušenost na obdobné pozici (callcentrum, helpdesk, zákaznická podpora, sales support atp.),
- prozákaznický přístup,
- AJ na komunikativní úrovni,
- znalost MS Word, Excel, Powerpoint na uživatelské úrovni,
- s onlinem si tykáš a co neznáš, to si nejdřív vygooglíš
Je jedno, zda máte technické, ekonomické nebo humanitní zaměření. O2 je rozmanité a stejně tak i možnosti uplatnění. Budete se potkávat s lidmi z různých oborů, kteří jsou opravdovými profesionály, rádi pomohou a otevřou vám nové obzory. Důležitý je selský rozum, ochota přinášet řešení a posouvat věci dál.
Magdaléna
Magdaléna
Business Development
Práca v O2 ma baví najmä vďaka ľuďom, s ktorými spoločne hľadáme cestu ako čo najlepšie vyhovieť potrebám naších zákazníkov.
Katarína
Katarína
Key Account Management

Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Už žádné hlídání útraty za data a volání.
Až 7 200 Kč na nový telefon
Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Multisport karta
Nadupaná vstupenka do wellness a fitka.
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
Firemní stravování
Na stravenky v hodnotě 105 Kč O2 přispívá 65 Kč.
Slevová Shell karta
Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
Lucie Krčmová
IT & Technology

Volné pozice v Salesu

Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
O2 na Instagramu

Podívejte se. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail

Chcete vědět, co je u nás nového?