Segment Manager pro Household & Postpaid (m/ž)

Praha
Segmentový marketing je alfou a omegou komerčních aktivit v O2. Přímo odpovídá za mobilní výnosy v segmentech household & postpaid, vytváří a uvádí v život nové propozice. Detailně zná zákazníky, jejich chování, generuje nápady a monetizuje jejich potenciál. Sleduje světové i národní trendy v telekomunikacích a hledá jejich využití v životním cyklu našich zákazníků, zjednodušuje jim život, inspiruje a baví je našimi službami.

Pomozte našim zákazníkům objevovat možnosti komunikace, datových služeb a digitálních technologií. Hledáme zkušeného vedoucího týmu Household a B2C Postpaid Segment.

Vaše budoucí práce:

 • Odpovídáte za finanční výsledky (tržby, marže) segmentu Household & Postpaid a za dodání veškerých komerčních aktivit pro tuto skupinu.
 • Povedete tým marketingových specialistů.
 • Prostřednictvím detailních insightů znáte své zákazníky, rozumíte jejich chování a potřebám; dokážete identifikovat příležitosti pro růst hodnoty zákaznické báze.
 • Proaktivně vytváříte a navrhujete relevantní komerční aktivity a propozice, obhajujete je na úrovni TOP managementu.
 • Sledujete nové trendy, technologie a inovace v dané oblasti B2C.
 • Aktivně spolupracuje s dalšími týmy – prodejní kanály, produktový development, online, marketingová komunikace, , hardware tým, customer value management, finance a další,…

 • Dostanete dostatek prostoru pro realizování vlastních nápadů, které nám pomohou být stále o krok lepší než konkurence.
 • Prostřednictvím nás budete udržovat každodenní kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací.
 • Co u Vás hledáme:

 • Minimálně 3 roky zkušeností s tvorbou a řízením marketingových propozic, kampaní a jejich implementací – ideálně z oblasti telekomunikací / IT / FMCG / retailového prodeje / finančních služeb.
 • Přirozený leadership, ideálně již předchozí zkušenosti s vedením týmu.
 • Zkušenosti s prodejem B2C, produktovým managementem jsou výhodou.
 • Silné komerční uvažování, zaměřené na hodnotu a zkušenosti s řízením hodnoty zákazníků.
 • Proaktivní a samostatnou osobnost s hlavou plnou nápadů.
 • Silné komunikační a argumentační dovednosti.
 • Musíte být schopný/á organizovat si vlastní práci, aktivně přicházet s novými nápady, přesvědčivě je prezentovat a řídit jejich realizaci.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Nelly Pánková
  Nelly Pánková
  Specialista náboru
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail