Volné pozice Segment Marketing Specialist - Resident Postpaid (m/ž)

Segment Marketing Specialist - Resident Postpaid (m/ž)

Praha
Plný úvazek

Segmentový marketing je alfou a omegou komerčních aktivit O2. Tým Resident Postpaid přímo odpovídá za mobilní výnosy v segmentu rezidentních zákazníků, vytváří a uvádí v život nové propozice mobilních služeb. Detailně zná zákazníky, jejich chování, generuje nápady a monetizuje  jejich potenciál. Sleduje trendy v telekomunikacích a hledá jejich využití v životním cyklu našich zákazníků, zjednodušuje jim život, inspiruje je a baví je našimi službami. 

Přineste své nápady, budou u zákazníků vidět a zároveň jim pomůžete objevovat možnosti komunikace, datových služeb a digitálních technologií.

Vaše budoucí práce:

 • Vlastníte jasně vymezenou část P&L segmentu mobilních rezidentních zákazníků.
 • Proaktivně vymýšlíte a navrhujete komerční aktivity a řídíte jejich implementaci, včetně definice parametrů služby, synergických efektů, zajištění připravenosti prodejních kanálů a marketingové komunikace.
 • Znáte své zákazníky, rozumíte jejich chování a potřebám a dokážete vyhodnotit a identifikovat potenciál pro rozvoj svěřené oblasti.
 • Sledujete nové trendy, technologie, inovace i konkurenci v dané oblasti na trhu. 
 • Aktivně spolupracuje s dalšími týmy – prodejní kanály, produktový development, online, marketingová komunikace, , hardware tým, customer value management, finance a další,…

Co u Vás hledáme:

 • Ideální bude, pokud máte VŠ vzdělání se zaměřením na obchod / marketing , ale podmínkou to není, nadšení pro věc má pro nás větší hodnotu.
 • Oceníme tak 3 roky zkušeností s tvorbou marketingových propozic/ kampaní a jejich implementací – dobře můžete analogie použít nejen z oblasti telekomunikací ale i IT / FMCG / retailového prodeje / finančních služeb .
 • Bude se Vám hodit, pokud máte zkušenosti z prodeje nebo produktového managementu. .
 • Půjde Vám práce od ruky, pokud máte silné komerční uvažování, zaměřené na hodnotu a zkušenosti s řízením hodnoty zákazníků.
 • Můžete se spolehnout, že budete pracovat samostatně, budete si sami organizovat vlastní práci, budete vlastníkem své agendy a své nápady budete vy osobně diskutovat s vedením společnosti a věřte nám, je to inspirativní.
 • A jestli k Vám sedí schopnosti jako kreativita a zvídavost (skvělých nápadů si opravdu ceníme), dovednost přesvědčivě prezentovat, řídit realizaci vlastních aktivit, analytické myšlení a schopnost myslet „ve velkém“ na základě dostupných dat a údajů, je to pro Vás role šitá na míru.
 • Ke své práci občas využijete i angličtinu, proto je fajn mít její aktivní znalost.S výběrem pomáhá
Nelly Pánková

Nelly Pánková

Specialistka náboru

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Neomezené volání, SMS a data jen za 89 Kč měsíčně.
Zaměstnanecký tarif
Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
Až 18 000 Kč na nový telefon
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
18 000 Benefit bodů
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Body do O2 Knihovny
Multisport karta
Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
5 týdnů dovolené
Firemní stravování
Stravné 100 Kč za odpracovaný den přímo do výplaty.
Firemní stravování
Shell karta
Sleva na nákup pohonných hmot - nafty a naturalu 95 (Shell FuelSave).
Shell karta
S výběrem pomáhá
Nelly Pánková

Nelly Pánková

Specialistka náboru

Co říkají o práci v O2 kolegové

Alex Alex
Vladimír Vladimír
Bára Bára
Ivana Ivana
Veronika Veronika
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex • Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír • Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára • Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana • Recruitment
Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
Veronika • Rozvoj & Vzdělávání

Volné pozice v O2 Centrále

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Ozveme se vám, jen co pro vás najdeme vhodnou pozici.

O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail