Segment Marketing Specialist - Resident Postpaid (m/ž)

Praha
Segmentový marketing je alfou a omegou komerčních aktivit O2. Tým Resident Pospaid přímo odpovídá za mobilní výnosy v segmentu rezidentních zákazníků, vytváří a uvádí v život nové propozice mobilních služeb. Detailně zná zákazníky, jejich chování, generuje nápady a monetizuje  jejich potenciál. Sleduje trendy v telekomunikacích a hledá jejich využití v životním cyklu našich zákazníků, zjednodušuje jim život, inspiruje je a baví je našimi službami. 

Přineste své nápady, budou u zákazníků vidět a zároveň jim pomůžete objevovat možnosti komunikace, datových služeb a digitálních technologií.

Vaše budoucí práce:

 • Vlastníte jasně vymezenou část P&L segmentu mobilních rezidentních zákazníků.
 • Proaktivně vymýšlíte a navrhujete komerční aktivity a řídíte jejich implementaci, včetně definice parametrů služby, synergických efektů, zajištění připravenosti prodejních kanálů a marketingové komunikace.
 • Znáte své zákazníky, rozumíte jejich chování a potřebám a dokážete vyhodnotit a identifikovat potenciál pro rozvoj svěřené oblasti.
 • Sledujete nové trendy, technologie, inovace i konkurenci v dané oblasti na trhu. 
 • Aktivně spolupracuje s dalšími týmy – prodejní kanály, produktový development, online, marketingová komunikace, , hardware tým, customer value management, finance a další,…
 • Co u Vás hledáme:

 • Ideální bude, pokud máte VŠ vzdělání se zaměřením na obchod / marketing , ale podmínkou to není, nadšení pro věc má pro nás větší hodnotu.
 • Oceníme tak 3 roky zkušeností s tvorbou marketingových propozic/ kampaní a jejich implementací – dobře můžete analogie použít nejen z oblasti telekomunikací ale i IT / FMCG / retailového prodeje / finančních služeb .
 • Bude se Vám hodit, pokud máte zkušenosti z prodeje nebo produktového managementu. .
 • Půjde Vám práce od ruky, pokud máte silné komerční uvažování, zaměřené na hodnotu a zkušenosti s řízením hodnoty zákazníků.
 • Můžete se spolehnout, že budete pracovat samostatně, budete si sami organizovat vlastní práci, budete vlastníkem své agendy a své nápady budete vy osobně diskutovat s vedením společnosti a věřte nám, je to inspirativní.
 • A jestli k Vám sedí schopnosti jako kreativita a zvídavost (skvělých nápadů si opravdu ceníme), dovednost přesvědčivě prezentovat, řídit realizaci vlastních aktivit, analytické myšlení a schopnost myslet „ve velkém“ na základě dostupných dat a údajů, je to pro Vás role šitá na míru.
 • Ke své práci občas využijete i angličtinu, proto je fajn mít její aktivní znalost.
 • Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání

  Benefity pro vás

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Až 18 000 Kč na nový telefon
  Každé 3 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.
  Nelly Pánková
  Nelly Pánková
  Specialista náboru
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail