Volné pozice Social Media Strategist (m/ž)

Social Media Strategist (m/ž)

Praha
Plný úvazek

Do našeho Social Media týmu hledáme zkušeného stratéga nebo stratéžku, který/která bude mít na starosti především kvartální kampaně na sociálních sítích a komunikaci aplikace Moje O2.

Co budeš dělat:

 • Strategie kvartálních kampaní: Tvým úkolem bude navrhovat a realizovat strategie pro 3-4 velké kampaně ročně. Tyto kampaně se zaměřují na různé produkty z našeho portfolia (internet, 5G, tarify, hardware, O2 TV a další). Budeš spolupracovat s kreativkou, produkcí, mediálkou a influencer agenturou, abyste společně připravili funkční kampaň. Máš zodpovědnost za celý tento proces - od zadání, přípravy, natáčení, postprodukce, schválení, publikování a vyhodnocení. S jednotlivými kroky ti opět pomáhají výše zmíněné agentury, ale ty jsi owner celého projektu.
 • Koordinace produkce: Budeš v úzkém kontaktu s produkcí, během postprodukce budeš dávat feedback, aby veškerý výstup odpovídal zadání.
 • Spolupráce s Brandem: Spolupracovat budeš s Brand Managerkou Andy a ředitelem brandu O2 Davidem, aby veškerý obsah byl v souladu s naší značkou.
 • Vyhodnocení kampaní: Po každé kampani je důležité analyzovat výsledky a vytvářet doporučení pro budoucí kampaně ve spolupráci s mediální agenturou.
 • Komunikace aplikace Moje O2: Naši aplikaci denně otevře 100 tisíc zákazníků a my jich do ní chceme přivést ještě více! Budeš připravovat obsah pro sociální sítě, který zvýší povědomí a zároveň používání naší appky Moje O2.
 • Spolupráce na menších/jednorázových projektech: Čas od času nám na stole přistane nějaký ad-hoc úkol, například odkomunikování projektu od Nadace O2 a dalších oddělení. Je na dohodě ve vašem týmu, jak si práci na těchto menších věcech rozdělíte.
 • Spolupráce s kolegy: Někdo z týmu potřebuje pomoct se strategií, např. v rámci našeho aktuálně velkého projektu O2 Digitální zdraví? Jsi připraven/a se zapojit a podělit se o své zkušenosti.
 • Zodpovědnost za YouTube kanál O2 CZ: Tvorba strategie pro náš YouTube kanál, kde máme 30 tisíc odběratelů (a chceme růst) + spolupráce na tvorbě obsahu.

Co od tebe očekáváme:

 • Určitě alespoň 3 roky zkušeností s end-to-end kampaněmi na sociálních sítích (vypracování strategie, exekuce, vyhodnocení), ať už v agentuře nebo na straně klienta.
 • Úplně nejdůležitější je pro nás to, abys dokázal/a samostatně (samozřejmě ve spolupráci s kreativkou, apod.) připravit smysluplný strategický koncept kampaně, vytvořit k němu super prezentaci, představit a obhájit ho u kolegů z týmu, ale také před brandem a případně dalšími odděleními. A následně dokážeš schválený koncept zrealizovat a dotáhnout až do konce.
 • Schopnost pracovat samostatně a koordinovat činnosti s různými týmy a agenturami.
 • Kreativitu a out of box přístup k tvorbě obsahu. Zaměřujeme se v komunikaci na sociálních sítích primárně na mladou cílovku. Je proto důležité, abys nejen všechny relevantní platformy znal/a, ale zároveň je aktivně používal/a a věděl/a, co na nich funguje a trenduje.
 • Analytické schopnosti pro vyhodnocování kampaní a tvorbu doporučení (nepřijímáš jen slepě čísla od agentury, ale dokážeš s nimi pracovat).

Jak u nás probíhá běžný pracovní týden:

 • Každé pondělí máš status meeting se svým Social Media týmem (Head Matouš Sudík, copywriterka Theodora Holcová, projekťačka/ideamakerka Ly Nguyenová a SoMe managerka na O2 TV Sport Tereza Velikovská).
 • Účastníš se pravidelných meetingů s kolegy na kvartálních kampaních.
 • Jsi v denním kontaktu s agenturami a produkcí, aby vše běželo hladce.
 • Se svým týmem společně plánujete aktivity pro jednotlivé sítě a produkty/služby.
 • Svou práci na kampaních si řídíš samostatně, ale samozřejmě tvůj šéf a kolegyně jsou tady, kdykoli bys s něčím potřeboval/a pomoct.
 • Každý pátek máme status ke Content plánu, kde máme připravený obsah na následující týden.


Na pozici Social Media Strategist budeš nastupovat za mě - Péťu Juranovou - a bylo by super, kdybys mohl/a nastoupit už v říjnu, nejpozději na začátku listopadu, abychom se spolu alespoň na měsíc v práci potkali/y a předání práce proběhlo hladce. Těším se, že tuhle svoji srdcovku předám do dobrých rukou. 😜S výběrem pomáhá
Zora Válová

Zora Válová

Senior specialistka náboru
Social Media Strategist (m/ž)

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


Benefity pro vás

Zaměstnanecký tarif
Neomezené volání, SMS a data jen za 89 Kč měsíčně.
Zaměstnanecký tarif
Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil, který si sám vybereš.
Až 18 000 Kč na nový telefon
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
18 000 Benefit bodů
Firemní stravování
110 Kč na jídlo za každý odpracovaný den. Přímo do výplaty.
Firemní stravování
Multisport karta
Nadupaná vstupenka do wellness a fitka za výhodnou cenu.
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
5 týdnů dovolené
Shell karta
Tankování u Shellky za nejvýhodnější ceny na trhu.​
Shell karta
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Body do O2 Knihovny
S výběrem pomáhá
Zora Válová

Zora Válová

Senior specialistka náboru

Co říkají o práci v O2 kolegové

Alex Alex
Vladimír Vladimír
Bára Bára
Ivana Ivana
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex • Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír • Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára • Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana • Recruitment

Jak to bude probíhat

Přihlásíte se na pozici
1
Přihlásíte se na pozici
Seznámíme se při krátkém telefonickém pre-screeningu
2
Seznámíme se při krátkém telefonickém pre-screeningu
Osobně se setkáte s manažerem týmu a HR
3
Osobně se setkáte s manažerem týmu a HR
Potkáte další členy týmu a odprezentujete Case Study
4
Potkáte další členy týmu a odprezentujete Case Study
Při vzájemné spokojenosti vám nabídneme spolupráci
5
Při vzájemné spokojenosti vám nabídneme spolupráciVyberte si pozici v O2 Centrále

Vyhledávám pozice

Hledali jsme, kde se dalo, ale tuhle stránku jsme bohužel nenašli.

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Pokud se uvolní pozice, která by vás mohla zajímat, ozveme se vám.

OK, to beru
Přidejte se k nám
O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail