Specialista prodeje Future Shopu (m/ž) - Praha

Čestlice, Praha - Braník, Praha - Břevnov, Praha - Bubeneč, Praha - Černý Most, Praha - Holešovice, Praha - Hostivař, Praha - Chodov, Praha - Jinonice, Praha - Karlín, Praha - Krč, Praha - Letňany, Praha - Libeň, Praha - Nové Město, Praha - Nové Město, Praha - Nové Město, Praha - Nové Město, Praha - Nusle, Praha - Ruzyně, Praha - Smíchov, Praha - Štěrboholy, Praha - Troja, Praha - Třebonice, Praha - Vinohrady, Praha - Vršovice, Praha - Vysočany, Praha - Žižkov
Nevíš, do čeho jdeš? To nevěděla většina z nás, ale pohovor se Sabinou nám otevřel oči. Je to jedním slovem PŘÍLEŽITOST.

Nám totiž stačí, když víš, co si v životě chceš dopřát. Práce s námi je cesta, jak si to splnit. Nebudeme ti lhát, není to jednoduché. Uspějí u nás lidé, kteří umí jít za tím, co chtějí a pracovat na sobě. Budeš mít naši plnou podporu. V praxi to vypadá asi takto:

 • Budeš tváří značky O2 na našem Future Shopu, kde budeš prodávat naše produkty a denně inspirovat naše zákazníky k různým variantám výhodných kombinací našich služeb a produktů pro ně i jejich blízké.

 • Budeš pro naše zákazníky flexibilně k dispozici – prodáváme jak osobně, tak po telefonu, čímž se násobí tvůj prostor na úspěch.

 • Vyděláš si krásné peníze, protože u nás si odneseš domů průměrně 35 000 Kč včetně fixu a provizí z prodeje, když ti to půjde až 65 000 Kč, vše je závislé na tvém výkonu. Ti nejšikovnější prodejci si odnášejí domů ještě daleko víc. Provize nejsou u nás nijak omezené, je to jen na tobě a tvé motivaci.

 • Garantujeme navýšení fixní mzdy po 6 odpracovaných měsících.

 • Dostaneš bohaté benefity, za které si pořídíš nejnovější telefon s neomezeným voláním a internetem – takže už žádné hlídání spotřeby dat. Zajedeš si také na dovolenou, budeš sportovat a mnohem víc...

 • Umožníme ti kariérně růst, možností je několik. Máme X specializací a manažerských pozic, kam se můžeš rozvíjet. Jako prodejci totiž začínali skoro všichni naši vedoucí prodejen, a to i současný ředitel O2 Prodejen Honza Nekovář.

 • Můžeš se opřít o lídra a užít si prestiž značky, díky O2 jsme vidět. Můžeš se zde vypracovat, i když jsi doposud moc zkušeností nenasbíral/-a. Nemusíš se bát nestability naší společnosti, obor telekomunikací tu vždy byl a bude.

 • Získáš nové přátelé, čeká tě mladý a přátelský kolektiv, pravidelné týmové akce, večírky.

 • Každé setkání se zákazníkem je jiné, nudit se nebudeš.

 • Příležitost ke startu tvé kariéry.
 • KDO SE MŮŽE STÁT SOUČÁSTÍ NAŠÍ PARTY?

  Hledáme komunikativního a energického člověka s příjemným vystupováním, který se dokáže naladit na zákazníka.
  Nesmíš se bát mluvit a naslouchat. Pokud si zákazníka rozmluvíš, dokážeš mu předat nabídku ušitou na míru. Každá předaná nabídka pro tebe může znamenat úspěšný prodej.
  Umíš přemýšlet hlavou a používat selský rozum.

  JAK PRAKTICKY VYPADÁ ZAČÁTEK?

  Myslíme na osobní život našich zaměstnanců, proto pracujeme jen na 8 hodinové směny.
  Úvodní zaškolení na prodejně, kterým prochází každý nováček. Naučíš se tam všechno, co potřebuješ jako prodejce umět a znát.
  Do začátku dostaneš svého mentora, který ti bude nápomocen vždy, když budeš potřebovat.
  Lákala mě práce ve velké, silné a stabilní firmě. Sama jsem byla zákazníkem O2, a přesto mě překvapilo, co všechno firma umí a nabízí. Má mnoho příležitostí k rozvoji, motivační odměňovací systém a spoustu skvělých lidí na správném místě.
  Vendy
  Vendy
  Vedoucí prodejny
  Mám rád výzvy a snažím se každý den dělat svoji práci co nejlépe. Výplata mi navíc dorazí na účet vždycky tak, jak má. Díky O2 dokážu zajistit svoji rodinu a dopřát nám krásný život – od bydlení až po koníčky své dcery nebo dovolenou.
  Jakub
  Jakub
  Vedoucí prodejny
  Vyhrála jsem soutěž pro Konzultanty a najednou sedím v letadle do Punta Cany! Nemohla jsem tomu uvěřit, protože Dominikánská republika byla vždy můj sen. Tam jsem si zamilovala oceán a cestování. Od té doby si v O2 vydělávám na desítky dalších cest po celém světě.
  Tereza
  Tereza
  Vedoucí prodejny
  Do každého dne jdu naplno, a to mi umožňuje posouvat moji kariéru úžasnou rychlostí. Každá z pozic v O2 mi dala nové zkušenosti, které jsou důležité pro dosažení mých cílů. Naučil jsem se pohybovat v byznysu, vést tým lidí a komunikovat se zákazníky
  Štěpán
  Štěpán
  Vedoucí prodejny
  Vždy jsem chtěl docílit toho, aby se moje práce stala i mým koníčkem. A to mi kariéra v O2 umožnila. Každý den je pro mě nová výzva, kterou chci zvládnout. Ať se jedná o požadavky zákazníků nebo podporu skvělých kolegů na prodejně. Práce v O2 mě posouvá tam, kde chci být, abych si mohl plnit své celoživotní sny.
  Vlasta
  Vlasta
  Vedoucí prodejny

  Benefity pro tebe

  Zaměstnanecký tarif
  Zaměstnanecký tarif
  Už žádné hlídání útraty za data a volání.
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Až 7 200 Kč na nový telefon
  Každé 2 roky příspěvek na mobil dle vlastního výběru.
  18 000 Benefit bodů
  18 000 Benefit bodů
  Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
  Body do O2 Knihovny
  Body do O2 Knihovny
  2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
  Multisport karta
  Multisport karta
  Možnost získat nadupanou vstupenku do wellness a fitka.
  5 týdnů dovolené
  5 týdnů dovolené
  Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
  Firemní stravování
  Firemní stravování
  Stravenkový paušál 75 Kč za odpracovanou směnu.
  Slevová Shell karta
  Slevová Shell karta
  Benzín nebo nafta? U Shellu za skvělou cenu.

  Jak to bude probíhat

  Přihlásíš se na pozici
  Přihlásíš se na pozici
  Seznámíme se po telefonu
  Seznámíme se po telefonu
  Lépe se poznáme (on-line nebo off-line)
  Lépe se poznáme (on-line nebo off-line)
  Vyzkoušíš si práci v prodejně
  Vyzkoušíš si práci v prodejně
  Pokud budeme vzájemně spokojení, plácneme si
  Pokud budeme vzájemně spokojení, plácneme si
  Martina Bulavčáková
  Martina Bulavčáková
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Prodejnách

  Žádná pozice nezaujala? Napiš nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívej se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail