Specialista řešení pojistných událostí - SK (m/ž)

Praha
 • Na Vás bude likvidace škodních událostí z pojištění HW O2SK, více informací zde: https://www.o2.sk/sluzby-a-podpora/o2poistka.
 • Denně budete dohlížet na proces náběru škodních událostí a realizací souvisejících oprav.
 • Čeká Vás vyhodnocování a kontrola kvality poskytovaných služeb (interních
  i externích), včetně kontroly nastavených SLA / KPI.
 • Nemine Vás příprava podkladů pro fakturaci a manažerské reporty.
 • Převezmete zodpovědnost za svěřenou agendu a budete se účastnit klíčových rozvojových aktivit a projektů O2 Financial services (dále jen O2FS).
 • Na denní bázi Vás čeká komunikace se zákaznickým centrem O2FS a s partnerskými servisními středisky.
 • Spolupracovat budete s útvarem logistiky O2CZ a O2SK, produktovým manažerem, partnerskými pojišťovnami a přepravními společnostmi.
 • Co u Vás hledáme:

 • Základním předpokladem pro tuto pozici je velmi dobrá znalost slovenského jazyka a to jak slovem, tak písmem.
 • Očekáváme od Vás samostatnost při vedení svěřené agendy, pečlivost a dobré komunikační dovednosti.
 • Hledáme proaktivního člověka, který má zároveň procesní myšlení.
 • Ideální by bylo, abyste měli alespoň 2 roky praxe v oblasti telco logistiky, variantně servisním středisku nebo agendou vypořádání škodních/pojistných událostí, případně oboru úzce příbuzném.
 • Základní předpoklad je znalost alespoň jedné z výše vyjmenovaných profesí. Komplexní znalost výše uvedených profesních dovedností je pro Vás velkou výhodou.
 • Znalost MS Office pro Vás musí být samozřejmost.
 • Pokud ovládáte angličtinu se schopností porozumět psanému textu a komunikovat slovem i písmem, je to pro Vás výhodou (předpoklad pro eventuální kariérní rozvoj).

  Kariérní rozvoj je v budoucnu možný na pozici Specialista řešení pojistných událostí – senior, případně Produktový manažer – junior.
 • Co pro Vás máme my:

  Benefity - zvýhodněný tarif v rámci O2 Family, 5 týdnů dovolené, stravenky. Možnost využít další služby v rámci O2 Family.

  Místem pracoviště je Praha.

  Pracovní smlouva je uzavírána s naší dceřinou společností O2 Financial Services s.r.o.
  Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
  Alex
  Alex
  Specialista komunikace
  V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
  Vladimír
  Vladimír
  Management sponzoringových projektů
  Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
  Bára
  Bára
  Řízení kvality
  Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
  Ivana
  Ivana
  Recruitment
  Práce v O2 mi dává příležitosti učit se novým věcem. Mám možnost řešit velké celofiremní projekty přesahující hranice svého oboru. A zároveň se individuálně věnovat vzdělávacím potřebám jednotlivých týmů. Mám kolem sebe tým skvělých lidí, kteří se řídí heslem, že nic není nemožné, jen je třeba najít tu správnou cestu.
  Veronika
  Veronika
  Rozvoj & Vzdělávání
  Zora Válová
  Zora Válová
  Sales, O2 Prodejna
  Sdílet pozici

  Volné pozice v O2 Centrále

  Žádná pozice nezaujala? Napište nám o sobě pár údajů a my se ozveme, jakmile budeme něco vhodného mít.
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail

  Chcete vědět, co je u nás nového?