TOP obchodní zástupce pro klíčové firemní zákazníky O2 (m/ž)

Jihočeský Kraj
Přijde Vám spojení „komunikace se zákazníky“ jako klišé? Práce v našem týmu není jen o „komunikaci se zákazníky“, ale hlavně o naslouchání k nim, nabídnout vhodné řešení a pomáhat klíčovým zákazníkům O2 rozvíjet jejich business. Jsme tým obchodníků, které baví dosahování cílů, jsme ambiciózní a máme radost z dobře uzavřeného obchodu. Jsme samostatní, vedeme obchodní jednání s majiteli firem přímo v terénu a celý business od A až do Z je na nás. Vše máme při ruce v pracovním ultrabooku, ve kterém jsou i smlouvy včetně elektronického podpisu. Práce v segmentu pro malé a střední firmy je svižná, rychlá, žádné zdlouhavé procesy, a díky tomu jsou naše výsledky rychle vidět.

Aktuálně hledáme pro lokality Písek, Strakonice, Prachatice, Tábor a okolí.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM:

  • Péče o portfolio firem ve svěřeném regionu, jedná se o malé a střední firmy - TOP firmy SMB segmentu
  • Zodpovědnost za celkové výnosy zákazníka
  • Prodej nových fixních, mobilních a ICT produktů a služeb stávajícím firemním zákazníkům společnosti O2
  • Řešení požadavků zákazníka
  • Samostatné vedení obchodních jednání
  • Vytváření komplexních nabídek pro firemní zákazníky

    CO MÁ A UMÍ TEN/TA, KOHO HLEDÁME:

  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Zkušenosti na pozici obchodního zástupce podmínkou
  • Výborné komunikační schopnosti (prezentační a vyjednávací)
  • Silná orientace na cíl
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilita
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
  • ŘP skupiny B., možnost využívat vlastní automobil
  • Živnostenský list nebo ochota si jej zřídit
  • CO ZA TO:

  • Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení závislé na revenue, prodeji nových služeb a spokojenosti zákazníka. Výše odměn není zastropována
  • Propracovaný systémem úvodního zaškolení s odměnou až 20.000 Kč
  • Online univerzita – možnost se neustále a zdarma vzdělávat
  • Ultrabook s neomezenými daty i pro soukromé účely
  • Spolupráci se silným partnerem - O2 Czech Republic a.s.
  • Flexibilní pracovní doba – budete pánem svého času a sami si rozvrhnete pracovní týden
  • Slevy na služby a produkty - neomezené volání či slevy pro rodinu a kamarády, zvýhodněný internet na doma, O2 TV
  • Je jedno, zda máte technické, ekonomické nebo humanitní zaměření. O2 je rozmanité a stejně tak i možnosti uplatnění. Budete se potkávat s lidmi z různých oborů, kteří jsou opravdovými profesionály, rádi pomohou a otevřou vám nové obzory. Důležitý je selský rozum, ochota přinášet řešení a posouvat věci dál.
    Magdaléna
    Magdaléna
    Business Development
    Práca v O2 ma baví najmä vďaka ľuďom, s ktorými spoločne hľadáme cestu ako čo najlepšie vyhovieť potrebám naších zákazníkov.
    Katarína
    Katarína
    Key Account Management
    O2 doporučuji každému, kdo se chce profesně rozvíjet a naučit se jak funguje korporátní organizace. Je to další úroveň vzdělání. Získané znalosti a zkušenosti jsou pak cenné po osobní i profesní stránce.
    Karel
    Karel
    Daniela Poková
    SMB Sales
    O2 na Instagramu

    Podívejte se. #O2 Žije

    Poslat nabídku na e-mail

    Chcete vědět, co je u nás nového?