TOP Obchodník/ce pro firemní zákazníky

Praha
Hledáme obchodníky do lokality Prahy a Středočeský kraj, kteří mají zkušenosti z obchodu a chtějí pečovat o naše klíčové zákazníky. Zajímá nás člověk, který nemá rád pevnou pracovní dobu, ale rád si přizpůsobuje dny tomu, co ho baví, tak aby dosáhl co nejlepších výsledků.

Co Vás u nás čeká?

Budete mít zodpovědnost za celkové výnosy zákazníka. Stávajícím zákazníkům prodávat nové fixní, mobilní a ICT produkty. Proto je nutné mít zkušenosti na pozici obchodního zástupce. Budete řešit požadavky klienta, proto uvítáme odolnost vůči stresu, samostatnost a flexibilitu. Je potřeba znát práci na PC, živnostenský list a možnost využívat vlastní auto.

Co pro Vás máme?

 • Velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení závislé na revenue, prodeji nových služeb a spokojenosti zákazníka. Vaše odměny nejsou zastropovány.
 • Flexibilní pracovní doba – budete pánem svého času a sami si rozvrhnete pracovní týden
 • Slevy na služby a produkty - slevy pro rodinu a kamarády, zvýhodněný internet na doma, O2 TV
 • Tablet jako pracovní nástroj
 • Propracovaný systémem úvodního zaškolení a následné využívání doškolování formou individuálních školení
 • Podpora ze strany seniorního manažera a možnost sdílet své zkušenosti s kolegy v týmu.
 • Je jedno, zda máte technické, ekonomické nebo humanitní zaměření. O2 je rozmanité a stejně tak i možnosti uplatnění. Budete se potkávat s lidmi z různých oborů, kteří jsou opravdovými profesionály, rádi pomohou a otevřou vám nové obzory. Důležitý je selský rozum, ochota přinášet řešení a posouvat věci dál.
  Magdaléna
  Magdaléna
  Business Development
  Práca v O2 ma baví najmä vďaka ľuďom, s ktorými spoločne hľadáme cestu ako čo najlepšie vyhovieť potrebám naších zákazníkov.
  Katarína
  Katarína
  Key Account Management
  O2 doporučuji každému, kdo se chce profesně rozvíjet a naučit se jak funguje korporátní organizace. Je to další úroveň vzdělání. Získané znalosti a zkušenosti jsou pak cenné po osobní i profesní stránce.
  Karel
  Karel
  Key Account Management
  Sdílet pozici
  O2 na Instagramu

  Podívejte se. #O2 Žije

  Poslat nabídku na e-mail

  Chcete vědět, co je u nás nového?