Volné pozice Bezpečnostní analytik pro Cyber Defense Center (m/ž)

Bezpečnostní analytik pro Cyber Defense Center (m/ž)

Praha
Plný úvazek

Do týmu Cyber Defense Center hledáme nové kolegy, kteří se zajímají o kybernetickou bezpečnost, jsou ochotni rozvíjet své dovednosti a znalosti, mají schopnost rychle se učit a aplikovat nové znalosti a nebojí se čelit novým výzvám.

Stanete se členem týmu, který se v O2 stará o vyhodnocení kybernetických hrozeb, bezpečnostní monitoring a včasnou reakci na bezpečnostní incidenty.

Vaše budoucí práce

  • Spolupráce na vyhodnocení událostí v oblasti kybernetické bezpečnosti a přijetí vhodných opatření k zajištění včasného řešení nebo eskalace za použití nástrojů pro bezpečnostní monitoring
  • aktivní podíl na identifikaci a řešení bezpečnostních incidentů a návrh opatření vedoucí k detekci, reakci a investigaci bezpečnostních incidentů včetně spolupráce na dokumentaci postupů při vyhodnocování bezpečnostních incidentů
  • proaktivní vyhledávání kybernetických hrozeb s cílem detekovat a izolovat pokročilé hrozby, které se mohou vyhýbat stávajícím bezpečnostním řešením
  • spolupráce na sběru a vyhodnocení zpravodajských informací o kybernetických hrozbách
  • spolupráce na analýze zranitelností a bezpečnostních slabin v provozovaných službách
  • úzká spolupráce s týmem informační bezpečnosti na implementaci a zdokonalování bezpečnostních monitorovacích systémů a preventivních opatření

Co u Vás hledáme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření, IT/kybernetika výhodou
  • zkušenosti v oblasti bezpečnostního monitoringu a řešení bezpečnostních incidentů minimálně 1 rok výhodou, pozice je vhodná také pro absolventy
  • schopnost analyzovat a interpretovat bezpečnostní logy a záznamy
  • znalost síťových protokolů
  • přehled o síťové infrastruktuře, počítačových operačních systémech, bezpečnostních informačních a monitorovacích systémech incidentů, systémech kontroly přístupu a dalších technologiích kybernetické bezpečnosti
  • znalost bezpečnostních monitorovacích a počítačových forenzních nástrojů
  • přehled o aktuálních trendech v kybernetické i provozní bezpečnosti
  • analytické a komunikační dovednosti
  • Angličtina min. B1
  • schopnost pracovat v týmu
  • znalost základů skriptování v Pythonu, Bash, PowerShell atd. výhodou
  • certifikace a předešlé vzdělávání v oblasti kybernetické bezpečnosti výhodou
  • znalosti a dovednosti v oblasti penetračního testování výhodou



S výběrem pomáhá
Martina Skoumalová

Martina Skoumalová

Specialistka náboru

Začni svou cestu v O2

Sdílet pozici


Benefity pro vás

Až 18 000 Kč na nový telefon
Každé 3 roky příspěvek na mobil, který si sám vybereš.
Až 18 000 Kč na nový telefon
Zaměstnanecký tarif
Neomezené volání, SMS a data.
Zaměstnanecký tarif
18 000 Benefit bodů
Na relax, nákupy, dovolenou. Pro radost.
18 000 Benefit bodů
5 týdnů dovolené
Dostatek volna pro odpočinek je samozřejmost.
5 týdnů dovolené
Měsíc volna navíc
Po každých 5 letech s námi získáte 20 dní placeného volna k dovolené navíc.
Měsíc volna navíc
Firemní stravování
115 Kč na jídlo za každý odpracovaný den. Přímo do výplaty.
Firemní stravování
Shell karta
Tankování u Shellky za nejvýhodnější ceny na trhu.​
Shell karta
Body do O2 Knihovny
2 400 Kč ročně na e-knihy, audioknihy nebo e-magazíny.
Body do O2 Knihovny
S výběrem pomáhá
Martina Skoumalová

Martina Skoumalová

Specialistka náboru





Co říkají o práci v O2 kolegové

Alex Alex
Vladimír Vladimír
Bára Bára
Ivana Ivana
Který autor by si nepřál mít tisíce čtenářů? I když v O2 nepíšu beletrii, ale texty pro zákazníky, jsem hrdá na to, že můžu ovlivnit, jak nás vidí „svět venku“. A psaní i školím, což je pro mě trvalý zdroj inspirace. Měla jsem i velké štěstí na tým a na kolegy obecně. Hledáte-li firmu, kde se lidi chovají férově a normálně, jste na správné adrese!
Alex • Specialista komunikace
V O2 jsem zažil už spoustu věcí, ale nudu určitě ne – mám štěstí na projekty, kde mohu popustit uzdu fantazii, být kreativní a realizovat své nápady. Nejlepší je vytvářet něco, co ještě před vámi nikdo neděla. Něco, kde se není čeho chytit. Třeba když jsme stavěli na zelené louce projekt „O2 Guru“ a pak připravovali unikátní „O2 Guru Veletrh“. Teď pracujeme na partnerství s běžeckými závody RunCzech nebo festivaly HRADY CZ a těším se, jak všechny naše nápady uvedeme do reality. :-)
Vladimír • Management sponzoringových projektů
Díky práci v O2 jsem se naučila naslouchat lidem a jejich potřebám. Pro svou rodinu i okolí jsem se navíc stala ambasadorem značky O2, kdy se na mne obrací s pomocí, prosbami nebo pro vysvětlení. Je mi ctí říci, že pracuji v O2.
Bára • Řízení kvality
Na O2 mě nejvíce baví lidé, se kterými mám možnost spolupracovat. Jsou to profesionálové ve svém oboru a každý z nich mi je svým způsobem inspirací. Zároveň jsem součástí skvělého HR týmu, který drží při sobě a nezkazí žádnou legraci.
Ivana • Recruitment





Jak to bude probíhat

Přihlásíte se na pozici
1
Přihlásíte se na pozici
Seznámíme se při krátkém telefonickém pre-screeningu
2
Seznámíme se při krátkém telefonickém pre-screeningu
Osobně se setkáte s manažerem týmu a HR
3
Osobně se setkáte s manažerem týmu a HR
Potkáte další členy týmu a odprezentujete Case Study
4
Potkáte další členy týmu a odprezentujete Case Study
Při vzájemné spokojenosti vám nabídneme spolupráci
5
Při vzájemné spokojenosti vám nabídneme spolupráci



Vyberte si pozici v O2 Centrále

Vyhledávám pozice

Hledali jsme, kde se dalo, ale tuhle stránku jsme bohužel nenašli.

Žádná pozice nezaujala?

Dejte nám o sobě vědět. Pokud se uvolní pozice, která by vás mohla zajímat, ozveme se vám.

OK, to beru
Přidejte se k nám
O2 na Instagramu

I tohle jsme my. #O2 Žije

Poslat nabídku na e-mail