Podpora kulturních a sportovních akcí

Podporujeme řadu kulturních a sportovních akcí. Naši zákazníci i zaměstnanci si díky speciálním výhodám odnášejí nevšední zážitky.
CSR
Marie Mališková
31. 12. 2018
Už více než deset let sponzorujeme pražskou O2 arenu, která je stánkem pro konání kulturních a sportovních akcí. Jednou z výhod je takzvaný Priority Ticketing. Třeba možnost vyhrát lístky na koncert nebo sportovní událost v O2 areně či získat výhodné vstupenky na festival Hrady CZ.

Volné či zvýhodněné vstupenky můžou zaměstnanci získat na sérii letních hudebních festivalů České hrady.cz, které sponzorujeme od roku 2018. Oblíbená je 1+1 vstupenka zdarma. Desítky lístků jsme navíc zaměstnancům rozdali jako odměnu za výborné pracovní výkony.

Přes dvacet let jsme byli partnerem všech běžeckých závodů RunCzech a titulárním partnerem O2 Pražské štafety. Díky partnerství byla účast pro naše zaměstnance zdarma. V roce 2019 se registrovalo 89 čtyřčlenných firemních běžeckých týmů. Pro naše běžce a jejich fanoušky byla připravena O2 zóna, vlastní trenér, masér a samozřejmě občerstvení. A ještě něco navíc: za každý O2 tým Nadace O2 věnovala 5 tisíc Kč na Linku bezpečí, celkem tedy bezmála 450 tisíc Kč.

Podařilo se nám nejen rozběhat Česko, ale i naše zaměstnance. Oblíbeným je firemní běžecký klub. Pro členy běžeckého klubu jsou v průběhu roku připraveny různé zvýhodněné nabídky a soutěže o běžecké vybavení.

Zprostředkováváme nezapomenutelné zážitky i mladým sportovním nadějím.
V roce 2017 jsme skupině mladých tenistů umožnili návštěvu unikátního tenisového turnaje Laver Cup v O2 areně. Mladé české naděje díky tomu měly jedinečnou možnost vidět v akci třeba legendárního tenisové hvězdy. Jak samotná návštěva malých tenistů na Laver Cupu vypadala, se můžete podívat v následujícím videu.  


V roce 2018 se po 10 letech do ČR vrátilo mistrovství světa ve florbale. Prostřednictvím našich kolegů, kteří jsou sami aktivními florbalisty či trenéry, se nám podařilo jako předvánoční dárek předat víc než 250 vstupenek florbalovým klubům, kroužkům a školám.

Sdílejte článek

Marie Mališková, manažerka pro reputaci, společenskou odpovědnost a sponzoring

Snažím se, aby společenská odpovědnost a podpora zajímavých snah a činů byla nejen mým pracovním ale i osobním posláním. Je radost pracovat na věcech, které dávají smysl a přinášejí hodnotu firmě i celé společnosti.

Chcete vědět, co je u nás nového?