CSR

Podporujeme kulturní a sportovní akce

Marie Mališková
Sdílet článek

Už více než deset let sponzorujeme pražskou O2 arenu, která je stánkem pro konání kulturních a sportovních akcí. Jednou z výhod je přednostní prodej, takzvaný Priority Ticketing. Oblíbená je možnost vyhrát lístky na koncert nebo sportovní událost v areně či získat výhodné vstupenky na podporovaný festival Hrady CZ.

Od roku 2019 sponzorsky podporujeme nové multifunkční a kulturní centrum O2 universum.

Volné či zvýhodněné vstupenky můžou zaměstnanci získat na sérii letních hudebních festivalů České hrady.cz, které sponzorujeme od roku 2018. Oblíbená je 1+1 vstupenka zdarma. Desítky lístků jsme navíc zaměstnancům rozdali jako odměnu za výborné pracovní výkony.

Přes dvacet let jsme byli partnerem běžeckých závodů RunCzech a titulárním partnerem O2 Pražské štafety. Za každý O2 tým Nadace O2 věnovala 5 tisíc Kč na Linku bezpečí, celkem tedy bezmála 450 tisíc Kč. Podařilo se nám rozběhat i naše zaměstnance. Oblíbeným je firemní běžecký klub. Pro členy běžeckého klubu jsou v průběhu roku připraveny různé zvýhodněné nabídky a soutěže o běžecké vybavení.

Zprostředkováváme nezapomenutelné zážitky i mladým sportovním nadějím. Před dvěma lety jsme například skupině mladých tenistů umožnili návštěvu unikátního tenisového turnaje Laver Cup v O2 areně. Jak samotná návštěva malých tenistů na Laver Cupu vypadala, se můžete podívat v následujícím videu. V roce 2018 se po deseti letech do ČR vrátilo mistrovství světa ve florbale. Prostřednictvím našich kolegů, kteří jsou sami aktivními florbalisty či trenéry, se nám podařilo jako předvánoční dárek předat víc než 250 vstupenek florbalovým klubům, kroužkům a školám.

Marie Mališková | manažerka pro reputaci, společenskou odpovědnost a sponzoring

Snažím se, aby společenská odpovědnost a podpora zajímavých snah a činů byla nejen mým pracovním ale i osobním posláním. Je radost pracovat na věcech, které dávají smysl a přinášejí hodnotu firmě i celé společnosti.